Dekoracje na sylwestra last minute. Wystarczy 17 sztuk za 5 złotych! Oferty z Pepco, Action i Dealz

Jeśli planujesz sylwestrową domówkę, to już najwyższy czas na przygotowania. Wszystkie potrzebne akcesoria sylwestrowe znajdziesz w dobrze znanych sklepach, i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdziliśmy dekoracje imprezowe z Pepco, Action i Dealz.

Sylwester to jedyny taki wieczór w roku. Większość z nas spędza go z przyjaciółmi lub rodziną, oddając się beztroskiej zabawie do samego rana. Żegnamy mijający rok, wspominamy dobre minione chwile i szykujemy się na nadchodzące pozytywne zmiany. Warto zatem zadbać o dodatki, które umilą nam te wyjątkowe chwile i pomogą stworzyć odpowiednią atmosferę. Co ważne, wcale nie musimy wydawać na to fortuny.

Zobacz wideo Próba Cleo do Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sylwestrowe dekoracje na domówkę? Wszystko znajdziesz w Dealz

Czym byłaby impreza sylwestrowa bez odpowiednich dekoracji? Zestawy dekoracji w Dealz dostaniemy już za 4 zł. W ich skład wchodzą trąbki, czapeczki lub serpentyny. Dostępne są również tematyczne balony za 7 zł i kolorowe słomki za 5 zł, a na odliczanie o północy warto kupić wyrzutnię konfetti za 10 zł.

Dodatki z DealzDodatki z Dealz Fot. screenshot ze strony dealz.pl

Praktyczne jednorazowe zestawy z Pepco. Niezbędne na sylwestrowej imprezie

Noc sylwestrowa jest długa, więc nie obędzie się bez jedzenia. Dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się też w jednorazowe naczynia, które są znacznie praktyczniejsze w czasie takich imprez. Atrakcyjne oferty przygotowało Pepco. Za jedyne 5 zł dostaniemy tu zestawy półmisków o wymiarach 33 × 23 cm. Co więcej, w sklepie dostępne są również inne elementy takie jak talerzyki, kubeczki czy miseczki do lodów, a wszystko to w tej samej kolorystyce. Dzięki temu możemy szybko i tanio skompletować spójną wizualnie "zastawę".

Półmiski w PepcoPółmiski w Pepco Fot. screenshot ze strony pepco.pl

Pamiętaj o kieliszkach do szampana! Z pomocą przychodzi Action

Być może najważniejszym punktem sylwestrowej imprezy jest toast o północy. Chwila ta jest na tyle podniosła, że warto postawić tym razem na prawdziwe szkło. W Action możemy kupić zestaw kieliszków do szampana Royal Leerdam Noble za jedyne 17,95 zł. W skład zestawu wchodzą 4 sztuki o pojemności 210 ml.

Kieliszki z ActionKieliszki z Action Fot. screenshot ze strony action.com

Więcej o: