Co oznacza ostatnia cyfra roku urodzenia? Ten numer mówi o charakterze więcej niż myślisz

Choć wiele osób kieruje się w życiu znakiem zodiaku, są jeszcze inne elementy, które określają charakter i nasze zachowanie. Mowa o liczbach. Ostatnia cyfra roku urodzenia mówi o tobie bardzo dużo. Sprawdź, co przypisali ci numerolodzy.

Numerolodzy polegają na liczbach. Potrafią wyliczyć charakter z samej daty urodzin. Sprawdź, co mówi o tobie ostatnia cyfra z roku urodzenia. Pamiętaj, że są to jednak wyłącznie astrologiczne sugestie.

Zobacz wideo Niezwykłe odkrycie NASA. „Trzęsienie Marsa"

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Zero" nie boi się nowych wyzwań. To prawdziwa dusza towarzystwa

Osoby urodzone w latach z zerem na końcu czują się w towarzystwie jak ryba w wodzie. Są bardzo energiczne i obracają się w licznym gronie znajomych. Lubią obierać nowe cele i z łatwością je osiągają.

"Jedynka" wie, czego chce. Zna swoje potrzeby i stawia je na pierwszym miejscu

Te osoby są bardzo pewne siebie. Nie polegają na innych, mają zaufanie do własnej intuicji. Bywają egocentryczne. Są samodzielne i nie boją się osiągnąć celu za wszelką cenę.

Romantyczna "dwójka" ceni swoich bliskich. Nie boi się marzyć

"Dwójki" to prawdziwi marzyciele. Dla swoich bliskich zrobią wszystko. Uwielbiają spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Polegają na ich zdaniu. Są bardzo wrażliwe, przez co łatwo je zranić.

Dla "trójki" pieniądze nie są najważniejsze. Cenią inne wartości

Te osoby uwielbiają przygody. Chcą na własnej skórze doświadczać, odkrywać i podróżować. Dążą do tego, co sprawia im prawdziwą radość. Nie dbają o pieniądze i wartości materialne. Są marzycielami. 

"Czwórka" jest bardzo energiczna, ale też stanowcza. Bywa wyjątkowo uparta

Osoby z czwórką na końcu rocznika są pracowite i pełne energii. Wszędzie ich pełno. Jednocześnie potrafią być bardzo uparte i nie zmieniają swojego zdania, nawet wtedy, gdy się mylą.

Najlepszym przyjacielem jest "piątka". Zawsze cię wysłucha

"Piątki" są bardzo ugodowe. Nie lubią wchodzić w konflikty i często zakańczają je między bliskimi. Są spokojne, wyrozumiałe i potrafią słuchać. Z "piątką" warto być blisko.

Po szczerą poradę idź do "szóstki". Zawsze powie ci, co myśli

Te osoby są zawsze szczere. Nie boją się mówić o tym, co myślą, przez co nie zawsze są lubiane w towarzystwie. Ich silny charakter może przerażać. Choć wydają się twarde i chłodne, potrafią zbudować mocną relację.

"Siódemka" będzie pracowita, ale niekoniecznie skuteczna. To chodzący chaos

"Siódemki" nie wiedzą, za co się zabrać. Chciałyby robić wszystko na raz, ale nie zawsze im to wychodzi. Często zmieniają hobby i równie często tracą nim zainteresowanie. Nadal poszukują swojej drogi.

Związki z "ósemką" mogą być niestabilne. Ciężko im nawiązać relacje

"Ósemki" bywają wybredne. Narzekają na to, co mają. Z tego powodu są też niestabilne i niepewne swoich relacji. Często zmieniają pracę i szukają jeszcze swojego miejsca.

Po pomoc biegnij do "dziewiątki". Zawsze chętnie pomoże i doradzi

"Dziewiątki" mają serce na dłoni. Są gotowe pomóc swoim bliskim w każdej chwili, choć często zapominają przy tym o sobie. Ich dobroć można niestety łatwo wykorzystać.

Więcej o: