Pierścionek zaręczynowy wpadł jej do toalety. Kilkadziesiąt lat później znalazł go hydraulik

Pierścionek zaręczynowy wpadł jej do toalety. W takiej sytuacji chyba każda szczęśliwa narzeczona byłaby zrozpaczona. Tuż przed ślubem, pewna kobieta spuściła niechcący swój pierścionek zaręczynowy w toalecie. Jednak ponad 20 lat później, udało jej się go odzyskać.

Pierścionek zaręczynowy to naprawdę ważna rzecz dla każdego, kto jest szczęśliwy w związku. Zgubienie czegoś tak drogocennego, może wiązać się z ogromnym smutkiem. Pewna kobieta zgubiła swój, kiedy tuż przed ślubem wpadł jej do toalety. Jednak po ponad dwudziestu latach udało jej się go odzyskać. Ta historia jest naprawdę niezwykła.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda zdradza, który pierścionek zaręczynowy był najpiękniejszy. Chce mieć drugie imię

Zgubiła swój pierścionek zaręczynowy w toalecie. Spuściła go kilka dni przed ślubem

Jak możemy przeczytać na portalu mirror.co.uk, Shaina Day doświadczyła prawdziwego dramatu. Zaledwie kilka dni przed zaplanowanym ślubem, spuściła swój pierścionek zaręczynowy w toalecie. Przyszły mąż Shainy — Nick, również był naprawdę zrozpaczony informacją o zgubie. Para bardzo długo szukała pierścionka, jednak bezskutecznie. Na początku kobieta jednak nie było aż tak pewna, gdzie dokładnie go zgubiła, podejrzewała jednak, że zdarzyło się to w toalecie u teściów. Czas jednak leczy rany, a Shaina i Nick wzięli ślub i z biegiem lat zapomnieli o przykrej sytuacji. Jednak niedawno teściowa kobiety, postanowiła zrobić remont. Nikt nie spodziewał się, tego, co hydraulik znajdzie w toalecie.

Pierścionek odnalazł się po ponad dwudziestu latach. Shaina nie mogła powstrzymać łez wzruszenia

Teściowie Shainy niedawno postanowili przeprowadzić remont łazienki. To właśnie wtedy hydraulik po 21 latach odnalazł zaginiony pierścionek. Jednak teściowie Shainy nie chcieli oddawać go od razu. Pierścionek nie był a najlepszym stanie, dlatego postanowili oddać go najpierw do czyszczenia i podarować kobiecie w Święta Bożego Narodzenia. Kiedy Shain i Nick zobaczyli jaki prezent otrzymali od teściów, byli naprawdę wzruszeni. Kobieta nie mogła nawet powstrzymać łez. Po ponad dwudziestu latach pierścionek zaręczynowy znów jest na jej palcu. 

Więcej o: