Te znaki zodiaku muszą bardzo uważać! Rok 2023 może być dla nich bardzo pechowy

Te znaki zodiaku niestety mogą nie mieć tyle szczęścia, co inne w 2023 roku. Wygląda na to, że jednym pisany jest rok w dostatku i miłości, innym zaś wróży się więcej pecha. Chcesz wiedzieć, do której grupy należysz? Jeśli czeka cię pech, lepiej uważaj.

Rok 2023 prawdopodobnie nie dla wszystkich będzie tak samo przychylny. Dla niektórych znaków zodiaków może okazać się znacznie cięższy, niż dla pozostałych i przynieść im sporą dawkę pecha oraz rozczarowań w wielu aspektach życia. Sprawdź, które znaki zodiaku to czeka. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Twój znak to Koziorożec? Może nie być łatwo 

Astrolodzy przewidują, iż osoby spod znaku Koziorożca w 2023 będą miały nieco ciężej od innych. Dla zodiakalnego Koziorożca prawdopodobnie wyjątkowo trudny będzie początek nowego roku, gdyż mogą kierować nim negatywne emocje, a ktoś z jego bliskiego otoczenia prawdopodobnie zawiedzie jego zaufanie. Zdaniem wielu, gwiazdy podpowiadają, aby skupił się on na tym, co jest teraz i nie planował większych zmian, jednocześnie poświęcając dużo czasu na pracę nad samym sobą i swoją wewnętrzną siłą, która pomoże mu poradzić sobie z wszelkimi problemami. 

Jesteś spod znaku Barana? Być może czeka cię zawód miłosny 

Osoby będące zodiakalnymi Baranami, zdaniem gwiazd, mogą napotkać problemy w miłości. W nowym roku prawdopodobnie czeka je zawód miłosny, który niekorzystanie wpłynie na ich samopoczucie. Zdaniem astrologów osoby spod tego znaku niezwykle często naciskają na tworzenie nowych relacji i w szybkim tempie się angażują. Niestety tym razem mogą trafić na niewłaściwą osobę, która prawdopodobnie złamie im serce. Warto, aby w tej sytuacji również zaangażowały się w budowanie własnej wartości.

Horoskop na 2023. Bliźnięta także powinny mieć się na baczności 

Bliźnięta to osoby, które niezwykle cenią sobie nawiązywanie nowych relacji, lubią flirtować i powiększać grono swoich bliskich. Gdy poczują coś więcej, nie tylko w sferze miłosnej, dają od siebie sto procent i tego samego wymagają od drugiej osoby. Zdaniem astrologów tym razem ich intuicja może ich zawieźć, gdyż nie uda im się ominąć toksycznych relacji, które zaburzą ich energię i zmarnują czas. Ważne jest, aby w tym okresie nie odcinały się od świata i pozwoliły sobie pomóc. 

Przypominamy, że są to jednak wyłącznie wróżby, a los może się odmienić. W przepowiednie horoskopowe nie musi wierzyć każdy, a nawet najgorszy pech może prowadzić do czegoś dobrego.

Więcej o: