Niesforne kosmyki? Wygładź włosy w kilka sekund. Wystarczy nitka - efekt jak z salonu

Włosy są dużym tematem na aplikacji TikTok. Aplikacja jest napakowana trikami na stylizacje jak loki bez użycia gorąca czy kok w minutę oraz sprytnymi instruktażami jak obciąć sobie samemu końcówki czy grzywkę. Teraz użytkownicy skupili się głównie na jednej rzeczy, jak szybko wygładzić niesforne włosy.

Co się stanie, jeśli spróbujemy przeciągnąć nić dentystyczną po włosach? Wiele osób zaskoczy fakt, że ten popularny produkt ma inne zastosowania niż wyłącznie to do czego został stworzony. Jeśli szukasz szybkiego rozwiązania na puszące się włosy, nic nie pokona triku, który sprzedał wszystkim nowojorski stylista fryzur Matt Newman. Na czym on polega?

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Rewolucja w stylizacji włosów. Szybka wygładzona fryzura

Trend, który stworzył małą rewolucję w stylizacji włosów. Pomaga on z wygraniem walki przeciw puszącym, elektryzującym się kosmykom. Jest prosty, oszczędny i szybki. Większość z osób ma go u siebie w łazience, więc nie ma potrzeby wydawania pieniędzy. Mowa o sposobie, którym podzielił się nowojorski stylista fryzur. Odciął krótki kawałek i przeciągnął nim po włosach. Efekt? Gładkie i lśniące pasma. W czym tkwi cały sekret? Nić dentystyczna ma woskową powłokę, która nabłyszcza i wygładza włosy za jednym pociągnięciem.

Sposób na elektryzujące się włosy? Znajduje się w prawie każdej kuchni

Kolejny sposób z TikToka pokazuje jak z pomocą folii aluminiowej poradzić sobie z elektryzującymi się włosami. Jest to prosty, tani i szybki sposób wykorzystujący to, co zazwyczaj używamy w kuchni. Efektami podzieliła się Tiktokerka @mariaaiellohair. Wystarczy kawałkiem folii delikatnie przeciągnąć po włosach z górny na dół. Lepsze efekty można uzyskać, jeśli rozdzielimy włosy na mniejsze sekcje. Ten patent można wykorzystać w każdej sytuacji. Najbardziej pomocny będzie zapewne w okresie jesienno-zimowym, kiedy królują czapki. Niestety trik ten daje jedynie krótkotrwałe rezultaty.

Więcej o: