Kogo widzisz na obrazku - starca, czy młodą dziewczynę? Chiński test zdradzi, jaki masz charakter

Na znanej platformie TikTok pewna użytkowniczka pokazała test, którego wynik odzwierciedla charakter danej osoby. Niektórzy twierdzą, że dzięki temu można dowiedzieć się o sobie wielu ciekawych informacji. Sprawdź, co o tobie mówi ten filmik

Wszelkiego rodzaju quizy i testy osobowości mają na celu powiedzieć nam nieco więcej o naszym charakterze. W niektórych testach musimy odpowiedzieć na szereg pytań, ale są też takie, które trwają dosłownie ułamek sekundy. O jakie testy chodzi? Sprawdź poniżej w artykule!

Zobacz wideo Czy "Mama na obrotach" na co dzień jest wyluzowaną mamą?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ta użytkowniczka TikToka robi furorę w mediach społecznościowych

Mia Yilin to jedna z użytkowniczek TikToka na całym świecie. Młoda kobieta nagrywa filmiki, w których pokazuje pewien obrazek i tłumaczy, jaką osobą jesteś, w zależności od tego, co, jako pierwsze zobaczyłeś. Filmiki młodej tiktokerki oglądają setki tysiące osób, które są ciekawe, co kryje ich osobowość. Użytkownicy w komentarzach chwalą się swoimi wynikami i wspólnie dyskutują.

Włosy Jak określić porowatość włosów i co to oznacza? Sprawdź te wskazówki

To, co widzisz na obrazku wiele o tobie mówi

Testy obrazkowe cieszą się popularnością, ponieważ są szybkie i ciekawe. Należy jednak pamiętać, że to jedynie zabawa, która może, ale nie musi mieć wiele wspólnego z rzeczywistością. Szczególnie teraz, w erze TikToka stały się one chętnie oglądane. Mia Yilin kilka dni temu na swoim koncie na TikToku opublikowała filmik, który stał się hitem! Chiński test osobowości w zależności od tego, co jako pierwsze rzuciło ci się w oczy, powie ci, jaką masz osobowość. Mia w swoim TikToku po kolei wszystko wyjaśnia:

  • Jeśli na zdjęciu jako pierwsze zobaczyłeś twarz mężczyzny, jesteś osobą łagodną i tym samym upartą. Gdy raz w coś uwierzysz, ciężko jest zmienić twoją perspektywę. Twoje wyboru są przemyślane i odpowiedzialne.
  • Jeśli na początku twoje oczy ujrzały kobietę z wiadrami, jesteś osobą, która podejmuje decyzje pod wpływem intuicji. Gdy się kłócisz, zwracasz uwagę na to, jaki stosunek ma do ciebie druga osoba, argumenty nie są dla ciebie aż tak ważne. Dla osób, które kochasz, jesteś łagodny, wierzysz, że miłość pokona wszystko.
Więcej o: