Jak obecnie wygląda Adaś Niezgódka? Wiemy jak przez lata zmienił się Sławomir Wronka

Jak obecnie wygląda Adaś Niezgódka? Może cię to zaskoczyć, jak bardzo się zmienił. Jeśli ciekawi cię co obecnie robi niegdyś młody aktor i jak teraz wygląda, to na wszystko odpowiemy. Sławomir Wronka bardzo zmienił się przez te wszystkie lata, w dodatku nie tylko pod względem wyglądu.

Akademię Pana Kleksa obejrzało większość Polaków. Kultowy film poznają nawet kolejne pokolenia. Wiele osób doskonale zna Adasia Niezgódkę. Nie wszyscy jednak wiedzą co robi oraz jak wygląda obecnie. Jeśli cę to ciekawi, to spieszymy z odpowiedzią. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Tomasz Kot o roli w "Akademii Pana Kleksa": Najważniejsze to tego nie schrzanić

Jak wygląda dzisiaj Adaś Niezgódka? Zmienił się nie do poznania

Adaś Niezgódka to bohater książki i filmu pod tytułem "Akademia Pana Kleksa". Zna go większość Polaków, dlatego nic w tym dziwnego, że wiele osób zadaje sobie pytanie, jak dziś wygląda. Aktor oczywiście nie został zamrożony w czasie, czy też nie był lalką jak Alojzy Kukuryk, dlatego jest już znacznie starszy. Sławomir Wronka dziś jest już 51-letnim mężczyzną. Odszedł od aktorstwa i zajął się czymś kompletnie innym. Mimo to mężczyzna bardzo ciepło wspomina swoją rolę w filmie i chętnie o niej myśli. Jak donosi portal viva.pl, Sławomir Wronka, mówił nawet często, że jest mocno za tym, aby zrobić film jeszcze raz, w zupełnie nowej odsłonie. Dziś jednak mężczyzna nie ma zbyt wiele wspólnego z filmem. Sławomir Wronka odnalazł swoją drogę jako fizyk. 

Niesamowite odkrycie polskich archeologów. Polskie Stonehenge znaleziono na Śląsku Odkrycie polskich archeologów. Polskie Stonehenge znaleziono na Śląsku

Co dzisiaj robi Sławomir Wronka? Mężczyzna odnalazł się w dziedzinach fizyki. 

Sławomir Wronka nie jest już aktorem i ma niewiele wspólnego z filmem. Swoją drogę odnalazł w naukach ścisłych. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Techniki Informacyjnych, a parę lat później uzyskał nawet tytuł doktora. Obecnie Sławomir Wronka jest profesorem Instytutu Narodowego Centrum Badań Jądrowych. W dodatku to właśnie on przewodniczył w zespole, któremu udało się stworzyć detektor do prześwietlania obiektów przemysłowych. Mężczyzna zdobył duże uznanie w świecie nauki i raczej nie myśli już o aktorstwie, ale jego niektórych wystąpień naukowych można posłuchać w internecie.

 

Robert Makłowicz przy garach podczas III charytatywnej akcji 'Przyjaciele gotują' Nazwał nowy gatunek niesporczaka na cześć Roberta Makłowicza

Więcej o: