Tiktokerka pokazała nowy sposób na związywanie włosów w kucyk. Wypróbuj ten trik, a efekt cię zaskoczy

Masz piękne i grube włosy, ale po związaniu ich w kucyk, nagle tracą objętość? Z tym problemem boryka się więcej osób, niż myślisz. Tiktokerka pokazała sposób, który pomoże ci się uporać z brakiem objętości we włosach. To prosty trik, a efekt z pewnością cię miło zaskoczy.

Kucyk to jedna z prostych i dla wielu osób wygodnych fryzur. Jest prosta do zrobienia i okazuje się, że może być efektowna. Jeżeli wychodzisz na imprezę, ale twoja fryzura nie chce współpracować, to wypróbuj ten trik. Użytkowniczka TikToka pokazała godny uwagi sposób na zwiększenie objętości włosów związanych w kucyk. Już nie zrobisz tego inaczej! Sprawdź, co musisz zrobić, aby cieszyć się piękną i efektowną fryzurą. 

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Uroda na TikToku. Wiele interesujących porad

TikTok to nie tylko miejsce udostępniania filmików mających na celu rozbawienie odbiorców. Wśród użytkowników tej aplikacji jest wiele osób, które dzielą się z internautami m.in. modowymi i urodowymi poradami. Jedną z nich jest @Beautytrendstyle, która pokazała bardzo prosty sposób na klasycznego kucyka. Wbrew pozorom można sprawić, że standardowa fryzura będzie wyglądała elegancko i szykownie. Ten trik z pewnością nada się na imprezę, aby zaskoczyć znajomych.

Jak zrobić kucyka z objętością? Podpowiadamy

Na swoim profilu @Beautytrendstyle tiktokerka zaprezentowała prosty sposób na kucyka. Dzięki niemu fryzura nabiera objętości i wygląda szykownie. Aby cieszyć się eleganckim uczesaniem, wystarczy zrobić kucyka tak, jak zawsze, a następnie zrobić ten trik. Delikatnie zsuń gumkę o około 2-3 cm, a następnie rozdziel włosy nad gumką na dwie części. Kolejnym krokiem jest przełożenie związanych włosów przez powstałą dziurę i gotowe. Najlepszy efekt będzie u osób z długimi włosami. Sprawdź, jak tiktokerka prezentuje trik.

Fryzura na każdą okazję. Nie tylko na imprezę

Przedstawiony sposób na kucyka zwiększającego objętość włosów można wykorzystać tak naprawdę na każdą okazję. Zarówno na imprezę, wyjście ze znajomymi, czy eleganckie spotkanie, jak i wyjście na zakupy. Sprytny sposób na TikToku polubiło ponad 3 tysiące użytkowników. Pod filmikiem internauci komentują niecodzienny sposób na związywanie włosów. Wśród głosów można znaleźć słowa zachwytu: "uwielbiam tę fryzurę", czy "super wskazówki".

Więcej o: