Te znaki zodiaku uwielbiają leniuchować! Praca nie jest ich ulubionym zajęciem

Niektóre znaki zodiaku wolą spokój i... słodkie lenistwo. Najlepsza praca wg. nich to taka, która trwa najkrócej. W miarę możliwości migają się od obowiązków, co nie oznacza, że nie potrafią ich wykonywać. Uwielbiają spać i wszelkie formy relaksu nie są im obce. O kim mowa?

Leniuchowanie, to w potocznym języku nadmierna chęć odpoczywania i stawianie tej formy spędzania czasu wyżej, niż każdy wysiłek. Nie świadczy o tym, że dana osoba nie umie wykonywać obowiązków, ale jeśli jest nawet cień szansy, że ktoś może zrobić to za nią - chętnie z takiej możliwości skorzysta. Poniższe znaki zodiaku bardzo lubią odpoczywać i można zaliczyć je do tej grupy. Warto mieć jednak na uwadze, że zdarzają się wyjątki, a gwiazdy mogą się czasem pomylić. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Bliźnięta cenią sobie czas wolny. Wolą też marzyć, niż obierać cel

Bliźnięta to znak zodiaku, który bywa bardzo towarzyski, zatem czas wolny również woli spędzać w gronie najbliższych. Śmiało wyrusza na imprezę, do kina, czy na zwykłe spotkanie przy kawie, zapominając czasem, że ma do zrobienia wiele obowiązków. Bliźnięta "ładują baterie" właśnie wtedy, kiedy czują spokój i szczęście, a praca bywa jedynie dopełnieniem ich dnia. W kwestii zawodowej ważna jest jeszcze jedna cecha osób spod tego znaku zodiaku. Chętnie marzą o sukcesach, tworzą wielkie plany, jednak ich wizje nie sięgają daleko. Szybko uświadamiają sobie, że to, co mają im wystarcza. 

Koziorożec doskonale wie czego chce i często chce "świętego spokoju"

Koziorożce to osoby zorganizowane, dosyć poważne i stroniące od wszystkiego, co głośne, czy kontrowersyjne. Od hucznych imprez w dużym gronie, wolą kanapę, książkę i koc. Pomimo tego, że uchodzą za pracowite - jest to połowiczna prawda. Koziorożce ciężko pracują, aby wykonać obowiązki jak najszybciej. Potrafią zrobić to nawet w o połowę krótszym czasie, tylko po to, aby resztę dnia spędzić na błogim lenistwie. W ich życiu panuje balans, dzięki któremu nawet ta "leniwa natura" nie przeszkadza nikomu, a Koziorożce znajdują w niej przestrzeń dla swoich niewymagających wysiłku aktywności.

Strzelec, gdyby mógł, to leniuchowałby cały dzień! Niestety, jest jedno "ale"

Strzelec to bardzo rodzinny znak zodiaku. Bywa dosyć zamknięty w sobie i rzadko okazuje emocje. Zdarza się, że bywa uległy i właśnie tutaj tkwi klucz, do zagadki. Strzelce uwielbiają leniuchować! Leżenie przed telewizorem, jedzenie pyszności i spanie - gdyby mogły, spędzałyby tak większość czasu. Przeszkadza im w tym jedynie to, że są pomocne i dobroduszne! Jeśli tylko w czasie relaksu ktoś poprosi je o pomoc lub już wcześniej obiecały komuś przysługę, zawsze stawiają to na pierwszym miejscu.

Warto pamiętać, że to jedynie wróżby, które o ile mają w sobie ziarno prawdy, to można czasem potraktować je z niewielkim "z przymrużeniem oka".

Więcej o: