Gdzie na ferie zimowe 2023? Nie tylko Zakopane. Te nietypowe miejsca będą idealne

Ferie zimowe rozpoczną się lada moment. Jeśli nie wiesz, co robić w tym czasie z dziećmi lub ze znajomymi, mamy dla ciebie kilka sprawdzonych propozycji. Zamiast jechać do Zakopanego, polecamy wybrać inny cel podróży. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, gdzie warto jechać na ferie.

Ferie zimowe to czas wyczekiwany przez dzieci, jak i rodziców. Najmłodsi będą mieli okazje odpocząć od szkoły i nauki, a rodzice będą mogli spędzić nieco więcej czasu ze swoimi pociechami i np. zaplanować jakąś podróż. Jeśli zastanawiasz się gdzie jechać na ferie w 2023, poznaj nasze wskazówki!

Zobacz wideo Slatnar przeprowadził rewolucję w świecie skoków. Kulisy pracy producenta słynnych płaskich nart

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zimowy wyjazd nad morze. Trójmiasto piękne nie tylko latem

Wiele wyjazdów nad morze kojarzy się z wysoką temperaturą, kąpielami w morzu i jedzeniem pysznych lodów dla ochłody. Podróż nad morze zimą to równie świetny pomysł! Ferie w Trójmieście dostarczą wam zdrowego powietrza nasyconego jodem, pięknych widoków, niezapomnianych spacerów po plaży, a po wszystkim warto rozgrzać się kubkiem gorącej czekolady. Będąc na ferie w Trójmieście, warto wybrać się na słynne molo w Sopocie. Dzieci nad morzem nie będą się nudzić - parki rozrywki, kina 7D czy muzea zapewnią im wiele radości.

Mazurskie jeziora i lasy. To doskonałe miejsca na wypoczynek w czasie ferii 

Mazury to również świetne miejsca na wyjazd z rodziną na ferie. Co ciekawe jedynie 30 km od jednej z głównych miejscowości na Mazurach, czyli Giżycka znajduje się wyciąg narciarski. Mazury to cudowne miejsce na wypoczynek dla każdego, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie.

Niezapomniany odpoczynek w Sudetach. Ta miejscowość zachwyca

Karpacz to miejsce, które jest szczególnie lubiane przez miłośników nart i wędrówek po górach. Miejscowość ta słynie z wielu stoków narciarskich, które oferują również wypożyczanie sprzętów. Karpacz to miejsce idealne na wędrówki górskie, niezależnie od tego, czy jest śnieg, czy go nie ma. Piękne widoki zaprą dech w piersiach nawet dzieciom. Punktem obowiązkowym podczas wycieczki do Karpacza jest oczywiście wizyta na  Śnieżce.

Więcej o: