Horoskop kwiatowy 2023. Te wyjątkowe rośliny pasują do znaków zodiaku! Warto je mieć w swoim domu

Horoskop kwiatowy podpowie ci, jakie rośliny najbardziej pasują do twojego znaku zodiaku. Postaw je w domu, a być może poczujesz różnicę. Kwiaty mogą symbolizować twój charakter i odzwierciedlać osobowość. Przedstawiamy horoskop kwiatowy 2023.

Choć horoskop kojarzy się przede wszystkim z układem gwiazd i znakami zodiaku, nie jest to jedyna forma przepowiedni. Rośliny, jakie trzymasz w domu, mogą mieć wielkie znaczenie dla tego, jak czujesz się w danym otoczeniu. Nie chodzi tylko o ich zapach lub wygląd. Horoskop kwiatowy może wiele powiedzieć o charakterze. Kwiaty symbolizują zdaniem wielu np. osobowość

Zobacz wideo Zaskocz ukochaną osobę w walentynki. To prostsze, niż myślisz!

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop kwiatowy dla osób z pierwszego kwartału. Jakie kwiaty wybrać do domu?

Do osób urodzonych w styczniu, które marzą o wielkiej miłości pasuje goryczka i oset. Cechują się dużą wrażliwością. Dusze towarzystwa urodzone na przełomie stycznia i lutego powinny trzymać w domu nieśmiertelnik, jemiołę i kosmos. Te osoby kochają przygody i nowe doświadczenia. Późny luty i marzec to czas na mimozę oraz mak. Marzyciele i artyści czują się najlepiej w otoczeniu tych kwiatów. Osoby z drugiej połowy marca mogą być egocentryczne. Ich kwiaty to lilia i tojad.

Te znaki zodiaki spełnią swoje marzenia w 2023 roku. Sprawdź, czy gwiazdy będą ci sprzyjaćTe znaki zodiaki spełnią swoje marzenia w 2023 roku. Czeka was udany rok

II kwartał 2023. Co mówi o tobie horoskop kwiatowy?

Kwiecień to czas na hortensje i dalie. Osoby urodzone w tym czasie są optymistyczne i otwarte na ludzi. W maju kwitną konwalie, czyli symbol marzycieli związanych z przyrodą. Osoby z maja symbolizują też kaczeńce i margerytki. Są przyjazne, ale niewierne. W czerwcu królują ozdobne dzwonki, stokrotki i tulipany. Ci, którzy urodzili się tego miesiąca pragną nowych doświadczeń i nie lubią stagnacji.

Horoskop kwiatowy — III kwartał roku. Jakie rośliny królują w tym czasie?

Wakacje otwiera lilia wodna. Jest niezdecydowana i ciągle wpada w kłopoty. Na środek miesiąca przypada ciepły i rodzinny fiołek. Lipiec zamyka dzika róża, lekkomyślna i nieco szalona. W sierpniu rodzą się osoby spod znaku słonecznika, energetyczne i pełne życia oraz osoby z symbolem róży, próżne i spragnione komplementów. Przed jesienią przychodzi czas na goździki i astry, czyli osoby szczere. Ten okres zamykają wrzosy, symbol dyskrecji.

Jaki jest twój chiński znak zodiaku?Jakie są chińskie znaki zodiaku? Dowiedz się, czym się charakteryzują

IV kwartał 2023. Co symbolizują te kwiaty?

Osoby urodzone w październiku powinny otaczać się kamelią i lilakiem. Są spokojne i dyplomatyczne. W listopadzie królują wierne i ambitne piwonie oraz orchidea. Przełom listopada i grudnia to czas na mieczyki i mniszki lekarskie, przedsiębiorcze i zainteresowane polityką. Rok zamyka szarotka, odpowiedzialna i zrównoważona.

Warto pamiętać, że nie każdy wierzy w horoskopy, a niektóre z nich należy traktować z przymrużeniem oka. Pomimo przepowiedni z gwiazd, zawsze można odmienić swój los.

Więcej o: