Zamiast botoksu użyj skórki popularnego owocu. Tiktokerka pokazała genialny trik. Efekty cię zaskoczą

Pewna użytkowniczka TikToka pokazała ciekawy trik na pozbycie się zmarszczek. W codziennej pielęgnacji twarzy kobieta używa skórki od popularnego owocu. Nagranie zdobyło naprawdę wiele wyświetleń i szybko zdobyło ogromną popularność w sieci. Sprawdź, o co chodzi!

Owoce zawierają dużo witamin, dlatego warto zawierać je w codziennej diecie. Często mają jednak również inne zastosowania. Pewna tiktokerka postanowiła podzielić się ze światem swoim sposobem na wykorzystanie jednego z nich. Używa skórki po bananie, aby pozbyć się zmarszczek.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Młoda skóra na długo? Znamy na to sposoby. Wieczorna pielęgnacja cery dojrzałej

Zamiast botoksu użyj skórki od banana. Tiktokerka pokazała trik

Wraz z upływem czasu, pojawia się coraz więcej zmarszczek. Tego procesu nie da się zatrzymać, jednak da się go spowolnić. Wiele kobiet szuka genialnych i prostych trików, aby tego dokonać. Z pomocą przyszła pewna tiktokerka. Użytkowniczka @alaynaryan1979 pokazała, czego używa w codziennej pielęgnacji. Kobieta sięgnęła po egzotyczny owoc. Tiktokerka już od lat naciera swoją twarz wewnętrzną stroną skórki od banana i twierdzi, że dzięki temu nawet nie myśli o zmarszczkach i już od dawna, żadna nie pojawiła się na jej twarzy. Co ciekawe kobieta wyłączyła możliwość dodawania komentarzy pod filmikiem na TikToku. Nie przeszkodziło jej to jednak w zebraniu aż 168 tysięcy polubień. 

Czy sposób ma podstawy naukowe? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi

Okazuje się, że sposób, który przedstawiła tiktokerka, niekoniecznie ma podstawy naukowe. Jak możemy przeczytać na portalu The Sun, banany mają wiele składników odżywczych, które mogą zadziałać odmładzająco. Dermatolodzy nie mają jednak pewności, czy pocieranie skóry twarzy, skórką owocu działa tak jak mówi tiktokerka. Nie twierdzą też jednak, że nie ma ona na pewno racji. 

Więcej o: