Te znaki zodiaku muszą jeszcze poczekać na szczęście. Ten rok będzie dla nich pechowy

Wiele osób wchodzi w nowy rok z optymizmem i postanowieniami. Warto jednak przygotować się na to, że nie wszystko układa się tak, jak to sobie zaplanowaliśmy. Te trzy znaki zodiaku odczują to w 2023 roku. Czeka je nieco więcej pecha niż innych.

Choć nowy rok daje nadzieję na to, że będzie lepszy od poprzedniego, czasami życie nas zaskakuje. Zdarza się, że nie wszystko układa się po naszej myśli i czeka nas rozczarowanie. Dla trzech znaków zodiaku to może nie być pomyślny rok. Warto pamiętać, że nie trzeba od razu się załamywać. Po każdej burzy wychodzi słońce i chwilowe rozczarowanie nie oznacza długotrwałej porażki.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowy rok to dla Ryb kolejne starania o prawdziwą miłość. Czy tym razem uda się ją znaleźć?

Ryby wciąż szukają idealnej miłości. W kwestii wyboru partnera są dość wybredne, dlatego ciężko im odnaleźć wielką miłość. Podobnie będzie w tym roku. Choć mogłoby się wydawać, że nowy związek będzie zapowiedzią czegoś większego, Ryby czeka rozczarowanie. Partnerzy nie lubią czuć się testowani. Być może warto porzucić wyobrażenie o idealnej miłości jak z filmu i docenić drobne gesty? Pod względem uczuciowych, ten rok będzie dla nich wyjątkowo pechowy.

Bliźnięta nie powinny planować nowej podróży w 2023 roku. Może je spotkać rozczarowanie

Bliźnięta są ciekawe świata i żądne przygód. Kochają podróże i regularnie planują kolejne wycieczki w nowe miejsca. Jeśli wyjazd na wakacje został już opłacony, warto dokupić ubezpieczenie. Niezapowiedziana sytuacja pokrzyżuje wszystkie plany. Długo wyczekiwany wyjazd być może będzie trzeba odwołać z nagłego powodu. Warto upewnić się, czy można odzyskać pieniądze w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Pech może czekać tuż za rogiem!

Dominujący Skorpion nie zazna powodzenia w tym roku. Czeka go rozczarowanie w pracy

Skorpion to urodzony przywódca. Lubi dominować w pracy i najlepiej czuje się w roli kierownika. Czasami może wydawać się z tego powodu arogancki. Warto nie zadzierać nosa i przygotować się na to, że nie wszystko idzie po naszej myśli. Walka o awans może okazać się przegrana. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i nie poddawać się po porażce. Jeśli ten rok okaże się pechowy, to będzie motywacja to większego działa w następnym. 

Warto pamiętać, że to jedynie spekulacje, wyczytane z gwiazd. Nie zawsze się sprawdzają i bez trudu można odmienić swój los.

Więcej o: