Te znaki zodiaku to najwięksi marzyciele. Ciągle chodzą "z głową w chmurach"!

Te znaki zodiaku zawsze chodzą "z głową w chmurach". Wyróżnia je niejednoznaczność, wyjątkowa uczuciowość i życie marzeniami. To właśnie im najczęściej przydarzają się cuda, a wszechświat sprzyja ich postanowieniom. Sprawdź, kto należy do zodiakalnych marzycieli.

Zdaniem wielu osób gwiazdy decydują o charakterze oraz mocnych i słabych stronach poszczególnych znaków zodiaku. Niektóre z nich twardo stąpają po ziemi, inne zaś większość dnia błądzą myślami i poświęcają się duchowemu aspektowi życia. Które znaki zodiaku uznawane są za największych marzycieli?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Trzech największych marzycieli wśród znaków zodiaku. Największym z nich są Ryby

Ryby żyją w świecie snów, na stałe zanurzone w swojej wyobraźni, nie skupiają się na rzeczach materialnych. Są uważane za najbardziej uduchowiony ze wszystkich znaków zodiaku. I choć ich brak stabilności może irytować najbliższych, a do tego trudno pociągnąć je do odpowiedzialności, to mają wiele pozytywnych cech. Są wrażliwe i skupione na życiu uczuciowym, dlatego idealnie nadają się na powierników. Cechuje je ogromna empatia i ofiarność. Mają również zdolności artystyczne i niesamowitą wyobraźnię, dlatego znajdą spełnienie w humanistycznych zawodach.

Te znaki zodiaku w 2023 roku czeka bogactwo!Te znaki zodiaku wzbogacą się w 2023 roku. Czeka je pasmo sukcesów

Roztrzepane Bliźnięta. Bujanie w obłokach to ich specjalność

Bliźnięta niemal dorównują Rybom w błądzeniu z głową w chmurach. Wiecznie nieobecne i niejednoznaczne. Zawsze najpierw działają, a dopiero później oceniają konsekwencje. Ich ciekawość świata i mnogość zainteresowań nie przeszkadzają im w rzucaniu wszystkiego w połowie i zaczynaniu nowych rzeczy. Są postrzegane jako roztrzepani bałaganiarze, ale kiedy chcą, potrafią poświęcić swoją uwagę ważnym dla nich rzeczom. Uznawane za doskonałych doradców. Potrafią spojrzeć na problemy z zupełnie innych stron, co może przydać im się w karierach psychologicznych.

Te znaki zodiaku czekają ogromne miany w 2023Te znaki zodiaku czekają ogromne zmiany w 2023. Sprawdź, co cię czeka

Wrażliwy Rak, pochłonięty marzeniami. Niepoprawny romantyk i marzyciel

Na liście największych marzycieli nie mogło zabraknąć Raka. Znany z tego, że mimo wybuchowego charakteru, jest najbardziej rodzinnym i wrażliwym znakiem zodiaku. Próbuje znaleźć balans między własnym rozwojem a życiem w pogoni za marzeniami. Mówi się, że życzenia Raka mają wielką moc. Jego wiara w spełnienie losu jest tak duża, że wszystko idzie po jego myśli, a wszechświat sprzyja w jego postanowieniach. Choć jest bardzo skryty, głęboko przeżywa romantyczne uniesienia i jest lojalny wobec najbliższych. 

Warto pamiętać, że to jedynie wróżby z gwiazd, a każdy może indywidualnie odmienić swój los, a powyższe słowa potraktować z przymróżeniem oka.

Jakie kwiaty do ciebie pasują?Horoskop kwiatowy 2023. Te wyjątkowe rośliny pasują do znaków zodiaku!

Więcej o: