Co mówi o tobie ostatnia cyfra roku urodzenia? Ma o wiele większe znaczenie, niż ci się wydaje!

Wierzy się, że w liczbach zapisane są nasze przyszłe losy oraz cechy charakteru. Zdaniem wielu nawet ostatnia cyfra roku, w którym przyszliśmy na świat, ma wielkie znaczenie. Zastanawiasz się, co oznacza data twojego urodzenia? Być może determinuje to, jakimi jesteś człowiekiem.

O czym informuje rok naszego urodzenia? Okazuje się, że zdradza więcej niż myślimy. Na jego podstawie można określić mocne i słabe strony charakteru. Nie trzeba być numerologiem, by odkryć te znaczenia. Wystarczy, że weźmiesz pod uwagę ostatnią cyfrę w swoim roku urodzenia.

Zobacz wideo Dlaczego na niebie czasem jest więcej słońc?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Co mówi o tobie ostatnia cyfra roku urodzenia? Odpowiedź może cię zaskoczyć

  • Zero

Według numerologii, osoby, których rok urodzenia kończy się cyfrą zero, są towarzyskie i cieszą się powodzeniem wśród ludzi. Są pełne energii i nie mają zahamowań, by zaczynać wszystko od zera.

  • Jeden

Jedynki zawsze stawiają samorozwój na pierwszym miejscu. Są pewne siebie i przebojowe. Bywają egoistyczne, ale częściej są po prostu niezależne.

  • Dwa

Dwójki lepiej czują się w parze niż same. Często są osobami, które potrzebują kontaktu z drugim człowiekiem. Są przyjacielskie i rodzinne, ale niestety bardzo łatwo je zranić.

  • Trzy

Osoby spod trójki nie przejmują się przyziemnymi sprawami. Wolą podróżować i doświadczać niż pracować i dbać o sprawy materialne. We wszystkim znajdą pozytywy.

  • Cztery

Czwórki mają silną potrzebę sławy i popularności. Zdarza się, że bywają ekscentryczne. Czasem zbyt mocno dają się ponieść emocjom, przez co wpadają w kłopoty.

Ostatnia cyfra roku urodzenia. Co może oznaczać? 

  • Pięć

Numerologiczne piątki są spokojne i cierpliwe. Kierują się instynktem przy doborze znajomych. Bywają niekiedy nieśmiałe, przez co trudno wejść im w głębsze relacje.

  • Sześć

Szóstki nie mają zahamowań i nie obawiają się mówić prawdy prosto z mostu, nawet jeśli może ona kogoś zaboleć. Zdarza się, że nie są przez to lubiane.

  • Siedem

Te osoby zawsze wierzą w siebie i innych. Nigdy się nie poddają, ale równocześnie mają skłonność do ciągłych poszukiwań. Sprawiają wrażenie, że nic nie spełnia ich oczekiwań w stu procentach.

  • Osiem

Ósemki kochają życie i są niezwykle towarzyskie. Żyją marzeniami, ale równocześnie wytrwale dążą do ich realizacji. Czasem bywają zbyt zacięte.

  • Dziewięć

Dziewiątki z kolei mają serce na dłoni. Chętnie i bezinteresownie pomagają nawet nieznajomym. Niestety bywają naiwne i łatwo nimi manipulować.

Warto pamiętać, iż są to jedynie niewinne wróżby, które wcale nie muszą decydować o twoim losie i charakterze.

Więcej o: