Ta gigantyczna truskawka przyprawia o dreszcze! Niezwykły obiekt w jednej z polskich miejscowości

Opuszczone i niszczejące miejsca przyciągają do siebie często wiele osób. Nietypowe i niestandardowe wielkościowo obiekty cieszą się zainteresowaniem szczególnie fotografów. Gdzie znajduje się i czym jest gigantyczna truskawka?

Gigantyczna truskawka to obiekt, o którym duża część z nas jeszcze nie słyszała. Fotografowie często szukają miejsc, które przyprawiają o dreszcze. Odpowiednio wykonane zdjęcie może zachwycić, jak i czasami przestraszyć... To właśnie fotografia tej surrealistycznej truskawki zadziwia wiele osób.

Zobacz wideo Ewa Bilan-Stoch przekazała swoją koronę na akcję Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gigantyczna truskawka. Miejsce, które warto odwiedzić

Gigantyczna truskawka to obiekt, który został sfotografowany m.in. przez użytkownika Instagrama, a dokładnie fotografa o nicku szary.burek. Mężczyzna interesuje się robieniem zdjęć, jednak są one nieco nietypowe. Fotografie są zazwyczaj wykonane w ciemnych barwach, które dodają zdjęciom nutki strachu i tajemniczości. Szary.burek jeździ w miejsca, które niegdyś były znane i odwiedzane, a na ten moment są opuszczone i wyglądają czasami naprawdę strasznie. Jednym z takich przystanków na wykonanie surrealistycznego zdjęcia było miejsce, gdzie znajduje się gigantyczna truskawka.

 

Gdzie znajduje się gigantyczna truskawka? Historia obiektu

Gigantyczna truskawka to obiekt, który niegdyś mijany był przez setki samochodów w czasie dnia, ponieważ znajdował się przy bardzo ruchliwej drodze. Truskawka znajduje się niedaleko Serocka, miejscowości oddalonej niecałą godzinę od Warszawy. Wielka truskawka służyła jako reklama gospodarstwa ogrodniczego. Aktualnie obiekt leży na pustej przestrzeni i marnieje. Trzeba jednak przyznać, że taka forma reklamy z pewnością przykuła uwagę niejednego przejeżdżającego.

 
Więcej o: