Babcie i dziadkowie podbijają Instagram. Najstarszą influencerką na świecie jest Polka!

Seniorzy i seniorki coraz częściej tworzą konta w mediach społecznościowych i zdobywają rzesze fanów, których zarażają pozytywną energią. Okazuje się, że najstarszą influencerką jest Polka. To 96-letnia pani Anna, której losy śledzi tysiące internautów.

W ostatnich latach między innymi za sprawą mediów społecznościowych diametralnie zmienił się wizerunek seniorów. Część z nich ochoczo dzieli się w sieci swoimi przeżyciami oraz zabiera głos w sprawie ważnych społecznie tematów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co oznaczają zmiany w PIT-0 dla seniora? Ekspert wyjaśnia

Najstarszą influencerką na świecie jest Polka. To Pani Anna 

Seniorzy określani mianem "generacji silver", coraz częściej zaznacza swoja obecność w internecie. Na Instagramie znajduje się obecnie wiele kont prowadzonych przez seniorów i seniorki, którzy publikują treści dotyczące różnych dziedzin. Okazuje się, że obecnie najstarszą influencerką na świecie jest Polka. To pani Ania, która niedawno skończył 96 lat - przekazał w rozmowie z radiem RMF FM dr Miłosz Babecki, medioznawca z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 

Kosztuje mniej niż 2 zł, a działa jak botoks za 200. Prawdziwa perełka na włosy, która działa cuda (zdj. ilustracyjne) Kosztuje 2 zł, a działa jak botoks na włosy za 150 zł! Genialny trik

Kim jest 96-letnia influencerka? Panią Annę obserwuje blisko 100 tys. osób 

Pani Anna jest dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na zmianę miejsca zamieszkania oraz zaistnienie w mediach społecznościowych. W wieku 85 lat postanowiła wyemigrować do Wielkie Brytanii, a kilka lat później zapragnęła prowadzić konto na Instagramie, miała wówczas 92 lata. Już od czterech lat na Instagramie zycie_zaczyna_sie_po_90 publikuje nagrania oraz zdjęcia i zaraża pozytywną energią ponad 90 tysięcy obserwujących.

 

Seniorzy w mediach społecznościowych. Jan Adamski i Mądra Babcia podbijają internet 

To nie jedyna seniorka, którą pokochali internauci. Mądra Babcia, która jest dumną babcią trojga wnucząt, w mediach społecznościowych dzieli się sposobami, jak odnaleźć się w nowej i niezwykle ważnej roli. Na swoim blogu zamieszcza wpisy ze spostrzeżeniami, refleksjami oraz wskazówkami dotyczącymi tego, jak być mądrą babcią.

Jest refleksyjnie, wesoło, kontrowersyjnie, inspirująco i …całkiem nie babciowo 

- czytamy na bloku madrababcia.pl.

Domowy sposób na zmarszczki wokół ust. Sięgnij po ten produkt za 3 złote. Efekt cię zaskoczy Pojawiły się zmarszczki wokół ust? Sięgnij po ten produkt za 3 złote

W mediach społecznościowych nie brak również panów. 70-letni Jan Adamski publikuje na Instagramie zdjęcia swoich stylizacji i dzieli się ciekawostkami dotyczącymi mody męskiej. Prowadzi także blog poświęcony modzie. 

 
Więcej o: