Te znaki zodiaku bywają rozrzutne. Uwielbiają zakupy, a pieniądze się ich nie trzymają!

Kupowanie to ich ulubiona czynność. Część zakupów jest bardziej przemyślana, inna mniej, ale jedno jest pewne - pieniądze się ich nie trzymają. Luksusowe dodatki, egzotyczne podróże czy kosztowne pasje to dla nich nie problem. Czy twój znak zodiaku też jest w tej grupie?

Niektóre znaki zodiaku są wyjątkowo rozrzutne. Nie wiedzą, jak oszczędzać, a pieniądze służą im tylko do wydawania. Cenią sobie luksus i przyjemności, dlatego nie wahają się przed kolejnymi zakupami. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich.

Zobacz wideo Dlaczego produkty dla kobiet są droższe? Różowy podatek

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Bliźnięta spędzają czas wolny aktywnie. Koszt z tym związany nie ma dla nich znaczenia

Dzień wypłaty to ulubiony dzień Bliźniąt. Nie potrafią oszczędzać i szybko wydają pieniądze na przyjemności. Wyjście do baru, kina czy restauracji kilka razy w miesiącu to dla nich normalność. Bliźnięta chcą spędzać czas wolny w ciekawy sposób, dlatego potrafią na niego wydać fortunę. Wyjazd za miasto na weekend czy wielka impreza nie stanowią problemu. Bliźnięta nie znoszą nudy.

Dobry wygląd to drugie imię Lwa. Na ubrania i luksusowe rzeczy potrafi wydać fortunę

Lew potrafi wydać mnóstwo pieniędzy. Niezależnie od płci, uwielbia robić zakupy, szczególnie te odzieżowe. Jest duszą towarzystwa, więc lubi też dobrze wyglądać. Kosmetyki, ubrania i biżuteria to cel zakupowych podróży Lwa. Chce zwracać na siebie uwagę niepowtarzalnym wyglądem. Ten znak zodiaku lubi życie na wysokim poziomie, dlatego w życiu zawodowym dąży do sukcesu. Wysokie zarobki zapewniają mu stabilność finansową przy tak rozrzutnym stylu życia.

Strzelec ma wiele pasji i wiele na nie wydaje. Hobby pochłania wszystkie oszczędności

Dla Strzelca pieniądze są po to, żeby je wydawać. Jest beztroski i tak też robi zakupy. Kupuje to, co mu się akurat spodoba i nie myśli o tym, czy rzeczywiście tego potrzebuje. Szczególnie dużo pieniędzy poświęca na realizowanie pasji. Niestety zmienia je dość często. Ma słomiany zapał, toteż szybko porzuca nowe zajęcie i zabiera się za nowe, wydając przy tym mnóstwo pieniędzy. Jeśli strzelec zainteresuje się krawiectwem, bez wahania kupi maszynę do szycia. Gdy po miesiącu znudzi się i pochłonie go siłownia, od razu nabędzie karnet na pół roku.

Warto pamiętać, że gwiazdy mogą się mylić i zdarzają się wyjątki od tego rodzaju wróżb.

Więcej o: