Co oznacza tajemnicza linia na dłoni? Tylko nieliczni ją mają! Czy jesteś w gronie szczęśliwców?

Tę wyjątkową linię na dłoni posiada jedynie nieliczna grupa osób. Świadczy ona o ogromnych sukcesach i szczęściu. Uważa się, że wzory, które możemy zobaczyć na dłoniach, mają znaczenie i mogą mówić o naszej przyszłości. Sprawdź, czy ją masz i czego możemy dowiedzieć się dzięki wróżeniu z dłoni.

Chiromancja, czyli sztuka wróżenia z wnętrza dłoni była znana już w Starożytności. Uważa się, że jedna z linii jest wyjątkowo ważna i decyduje o ogólnych szczęściu i sukcesie posiadacza. Znajduje się przy linii życia i ma ją bardzo niewiele osób. Sprawdź, czy do nich należysz.

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Małgorzacie Rozenek. Spełniło się

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wróżenie z dłoni. Na czym polega chiromancja i co oznaczają poszczególne linie

W starożytności zauważono podobieństwo między układem linii na naszych dłoniach, a układem gwiazd i planet. Stąd wzięło swój początek wróżenie z dłoni. Wyróżniamy kilka charakterystycznych linii, które odpowiadają na różne aspekty życia. Są to między innymi:

  • Linia życia - informuje na temat jakości naszego życia.
  • Linia głowy - jest związana z naszą pamięcią.
  • Linia serca - podaje informacje o naszej wrażliwości.
  • Linia Słońca - jest oznaką dużej kreatywności.
  • Linia Merkurego - informuje o naszym zdrowiu.

Jak szukać linii na dłoniach? To nie takie trudne

Większość ludzi posiada na dłoniach co najmniej trzy bardzo wyraźne linie. Linia serca zaczyna się pod mały palcem, na skraju dłoni i idzie w kierunku palca środkowego i wskazującego. Życia natomiast ma początek przy kciuku i zatacza łuk w stronę nadgarstka. Z kolei linia głowy zaczyna się obok linii życia, ale biegnie przez środek dłoni. Kształt, długość, to czy są przerywane, czy rozwidlone na końcu, ma ogromne znaczenie. Mówi bowiem o trudnościach, które możemy napotkać, o przeszłości, przyszłości i charakterze. Pamiętaj jednak, by wróżby traktować z przymrużeniem oka, zawsze możesz odmienić swój los.

Linia Anioła Stróża. Tylko nieliczni ją posiadają. Sprawdź, o czym mówi

Jedną z linii, z której dowiesz się naprawdę wiele, jest linia Anioła Stróża. Często pojawia się już od urodzenia, ale zdarza się, że i w ciągu naszego życia. Zazwyczaj można ją znaleźć na lewej dłoni, obok linii życia, jednak znacznie bliżej kciuka. 

Linia Anioła StróżaLinia Anioła Stróża pixabay.com / canva.com

Osoby z linią Anioła odnoszą liczne sukcesy w życiu i mają silny charakter, który pozwala pokonywać im wszelkie przeszkody. Uważa się ich za szczęściarzy, nad którymi zawsze ktoś czuwa. Im dłuższa i bardziej wyraźna linia, tym lepiej.

Więcej o: