Włosy w stylu lat 90. Dzięki temu trikowi stworzysz niecodzienną fryzurę w kilka chwil

Jak zrobić fryzurę w stylu lat 90., która sprawi, że będziesz wyglądać, jak gwiazda? Wyczarujesz ją w kilka chwil, używając do tego akcesoriów do włosów, które najprawdopodobniej masz już w domu. Dzięki temu trikowi zachwycisz wszystkich fantazyjnym przedziałkiem.

Od kilku sezonów styl lat 90. i 00. wrócił do mody. Stylizacje i makijaże w duchu tamtej epoki możemy zauważyć nie tylko na ulicach, ale też w mediach społecznościowych. Sprawdź, jak wykonać modną fryzurę, aby wyglądać, jak gwiazda z tamtych lat. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo Jak pielęgnować włosy zimą? Co zrobić, gdy się elektryzują i nadmiernie przetłuszczają?

Upięcie w stylu lat 90. Sposób na fantazyjny przedziałek

Marzy ci się fryzura jak z końca lat. 90 i początku XXI? Mamy na to wspaniały trik. Sposobem na stworzenie fantazyjnej fryzury podzieliła się na swoim Instagramie blogerka Luanna. Dzięki temu trikowi zachwycisz znajomych niesamowitym upięciem. Do jej stworzenia potrzebujesz tylko cienkiego grzebienia, wsuwek i gumki do włosów.

Fryzura w stylu lat 90. Jak stworzyć niezwykłe upięcie?

Tworzenie fryzury zacznij od zrobienia przedziałka zygzakiem. Część pasm na czubku głowy skieruj w lewą stronę, a następnie w druga i tak dwa razy. Następnie chwyć za wsuwki i wsuń je po bokach. Tak, aby odgarnąć z twarzy kosmyki. Następnie zepnij włosy gumką, pozostawiając cienkie pasma pukli przy twarzy. Na koniec zawiąż je z tyłu, zaplatając o gumkę. Możesz także zostawić z przodu pasma włosów. Gotowe!

 

Pielęgnacja włosów. O czym pamiętać, aby włosy były piękne? 

Zdrowe i zadbane włosy wyglądają doskonale bez względu na to, w jaki sposób je upniemy. O czym należy pamiętać, aby nasze kosmyki zachwycały? Ważne jest regularne oczyszczanie skóry głowy za pomocą peelingu, dzięki temu pobudzimy kosmyki do wzrostu i pozbędziemy się zanieczyszczeń. Wiele osób nie zwraca uwagę na mycie włosów, a jest to bardzo ważne dlatego, aby zachowały zdrowy wygląd. Pamiętaj, aby płukać je w letniej wodzie i przy każdym myciu stosować odżywkę.

Więcej o: