Wójtowa z serialu "Ranczo" przeszła metamorfozę, która robi wrażenie! Jest niemal nie do poznania

Viola Arlak podbiła serca widzów swoją rolą żony wójta z popularnego niegdyś serialu "Ranczo". Mimo że na swoim koncie ma sporo ról, jest najlepiej kojarzona właśnie z roli Haliny Kozioł. Niedawno aktorka przeszła spektakularną metamorfozę. Jej sylwetka kompletnie się zmieniła!

Violetta Arlak jest zdecydowanie bardziej aktywna na deskach teatrów. Chciała zostać aktorką już od dziecięcych lat. Trzykrotnie aplikowała do szkoły aktorskiej, aż w końcu udało się jej znaleźć pracę w Teatrze 38. W 1992 roku odbył się jej debiut w sztuce pod tytułem "Tutam". Przez następne 9 lat występowała na łamach Teatru imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach. Dziś występuje głównie w warszawskich teatrach. Jednak teatr to nie wszystko.

Zobacz wideo Polska aktorka w zwiastunie "Babilonu". Zagra w filmie razem z Bradem Pittem i Margot Robbie

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Teatr i telewizja. Wszechstronność Violetty Arlak

Po raz pierwszy na dużym ekranie pojawiła się jako Sąsiadeczka w filmie "Nic" Doroty Kędzierzawskiej z 1998 roku. Później miała rolę w filmach takich jak "Dzień świra", "Chłopaki nie płaczą", "Cześć, Tereska" czy chociażby "Zróbmy sobie wnuka". Viola Arlak często też pojawia się w produkcjach telewizyjnych. Miała angaż w takich popularnych serialach jak "M jak miłość", "Plebania", "Na dobre i na złe". 2006 rok sprezentował jej kultową rolę Haliny Kozioł w serialu "Ranczo". Grała ona żonę wójta Wikowyj, w którego wcielił się Cezary Żak. Energiczna, barwna, sprytna i skora do romansów Halina przysposobiła sobie sympatię milionów widzów. To ona często hamowała wybuchy złości męża. W końcu została następczynią nowego wójta, Lucy. W ostatnim sezonie przechodzi metamorfozę, by przygotować się do roli Pierwszej Damy. Po zakończeniu emisji serialu "Ranczo" Arlak otrzymała angaż między innymi w "Koronie królów".

 
 

Jak zmieniła się Viola Arlak? Spektakularna metamorfoza

Violetta Arlak przeszła w ostatnich latach spektakularną przemianę. Aktorka występuje głównie w komediach, choć przyznaje, że jej poczucie humoru jest dość nietypowe.

 
Więcej o: