Horoskop dla 2023 rok. Czym są anielskie wróżby? Te znaki zodiaku spotka wyjątkowe szczęście

Horoskop na 2023 rok można odczytać na wiele sposobów. Zdaniem wielu osób, los jest zapisany w gwiazdach. Niektórzy używają intuicji, a inni np. specjalnych kart. Jak czytać karty anielskie? Co to jest? Podpowiadamy, komu mogą przynieść otuchę w 2023 roku.

Wróżby i przepowiednie od zawsze fascynowały ludzi. Obecnie wiemy, że powinny być one traktowane z przymrużeniem oka, a największy wpływ na nasz los mamy my sami. Niektóre metody ezoteryczne mają jednak na celu niezdradzenie tajemnej wiedzy, a zapewnienie pozornego poczucia wsparcia i skłonienie do refleksji nad własnymi uczuciami. Oto horoskop 2023 podyktowany "przez aniołów".

Zobacz wideo Co Lena Kociszewska robi w czasie pełni księżyca? Przesądy i czary w Liście Plotka

Interesują cię wróżby i horoskopy? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Co to są karty anielskie i do czego służą?

Karty anielskie to narzędzie ezoteryczne, które zostało stworzone na wzór tradycyjnego tarota, przy czym należy zaznaczyć, że te dwie metody są bardzo różne. "Dobry tarot", bo tak niekiedy są nazywane karty anielskie, wykorzystuje wizerunki aniołów. Odczytanie kart w tym przypadku jest też znacznie łatwiejsze, gdyż poza ilustracjami, zawierają one również znaczenie i afirmację. Ich przekaz jest zawsze pozytywny. Talia anielska składa się z dowolnej ilości kart, od 36 do 64, choć może ich być nawet więcej. Warto jednak pamiętać, że wiele osób tej metody przepowiadania przyszłości nie traktuje poważnie i nic w tym dziwnego. Nie jest to metoda dla wszystkich, a bywa, że karty mogą się mylić.

Te znaki zodiaku są rozrzutneTe znaki zodiaku są rozrzutne. Pieniądze długo się ich nie trzymają

Jak czytać karty anielskie? Ciekawostki, które warto znać

Czytanie kart anielskich rozpoczyna się od tasowania talii. W tym czasie skupiamy się na pytaniu, na które chcemy uzyskać odpowiedź. Następnie talię należy podzielić na 3 stosy, zebrać ponownie i potrząsnąć całą talią 3 razy prawą rękę. Na koniec rozkładamy talię na stole jak wachlarz i losujemy karty, kierując się swoją intuicją. Najpopularniejszą metodą jest wyciąganie jednej karty co rano, co ma podobno zapewnić pozytywne nastawienie na nadchodzący dzień. Raz w miesiącu można również stosować rozkład trzech kart. Zwolenników tej metody zachęca przekaz, który nigdy nie jest negatywny.

Te znaki zodiaku to urodzeni przywódcyTe znaki zodiaku to urodzeni przywódcy. Wiedzą, jak zjednać sobie ludzi

Horoskop na 2023 rok. Znaczenie kart anielskich i symbolika Archaniołów

Najsilniejsze w talii kart anielskich są te z wizerunkiem archaniołów. Poniżej przedstawiamy symbolikę niektórych z nich.

  • Archanioł  Michał jest kartą najbardziej pozytywną. Symbolizuje szczęśliwe zakończenie bieżących spraw, co może pozwolić nam zminimalizować nasz niepokój i wątpliwości.
  • Archanioł Gabriel symbolizuje szczęście w sferze kreatywnej i rodzinnej. Karta ta może zatem oznaczać powodzenie w jednym lub obu tych obszarach.
  • Archanioł Rafał reprezentuje naszą sferę zdrowotną. Karta z jego wizerunkiem może oznaczać poprawę kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

W 2023 roku poniższe znaki zodiaku czeka najwięcej szczęścia.

  • Panna odzyska harmonię oraz spokój. Znajdzie czas, na długo wyczekiwany relaks.
  • Strzelec wyrwie się z nieco toksycznej relacji. Uwierzy w siebie i rozpocznie nowy rozdział
  • Ryby poradzą sobie z trudnościami. Docenią wówczas ogromne wsparcie ze strony przyjaciół
  • Wodnik wejdzie w 2023 rok z pozytywnym nastawieniem. W tym roku nic nie powstrzyma go przed sukcesem!

Pamiętaj, że wróżb nie trzeba traktować poważnie. Nie muszą mieć wpływu akurat na twój los.

Więcej o: