Jakie zwierzę pasuje do twojego znaku zodiaku? Masz z nim więcej wspólnych cech, niż ci się wydaje!

Zdaniem astrologów przypisany do osoby znak zodiaku mówi wiele o niej samej. Okazuje się także, że może być pomocny przy wyborze odpowiedniego zwierzęcia domowego. Chcesz wiedzieć, który z pupili najbardziej do ciebie pasuje? Oto, ten, z którym świetnie się "dogadasz"!

Wybór zwierzęcia domowego nie zawsze jest prosty, gdyż wiążą się z nim nie tylko przyjemności, lecz także szereg obowiązków, z którymi właściciele będą musieli sobie poradzić. Według astrologów nie wszystkie będą pasowały do każdego, a duży wpływ na to mają znaki zodiaku. Sprawdź, który z pupili będzie najlepszym kompanem dla ciebie. Warto jednak pamiętać, iż żywe stworzenia to duża odpowiedzialność, dlatego też tego typu wróżby należy potraktować z dystansem

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Kot to idealny kompan dla trzech znaków zodiaku. Których?

Kot będzie idealnym pupilem dla Skorpiona, ponieważ mają wspólne cechy i wzajemnie zrozumieją swoją niezależność. Osoby spod znaku Wagi, również powinny zdecydować się na kota, gdyż są wyjątkowo emocjonalne i uczuciowe, co bez wątpienia spodoba się tym czworonogom. Ponadto zodiakalne Wagi, jak nikt inny,  zadbają o odpowiednią przestrzeń dla swych ulubieńców.  Baran także dogada się z kotem, o ile trafi na pupila, który kocha zabawę i kontakt ze swoim właścicielem. 

Lew, Baran i Koziorożec. Pies będzie ich najlepszym przyjacielem 

Zodiakalnego Lwa charakteryzuje chęć pozostawania w centrum uwagi, dlatego też, w tym przypadku pies będzie idealnym kompanem. Te czworonogi potrafią być naprawdę wpatrzone w swoich właścicieli i traktować ich niczym przywódcę. Pies jest także dobrym zwierzęciem domowym dla Barana, który ceni sobie aktywny tryb życia i wykazuje się na co dzień sporą energią. Dzięki wspólnym cechom, które posiadają psy oraz Koziorożce, wywiąże się między nimi wyjątkowo silna więź. 

Wyjątkowo "leniwy" żółw. To świetny kompan dla Byka

Osoby spod znaku Byka charakteryzuje wyjątkowy spokój, dzięki czemu świetnie dogadają się z żółwiami, które również nigdy się nie spieszą. Ponadto często potrafią być nieco leniwe i uparte, podobnie jak żółwie. Dobrym właścicielem dla żółwia będzie również Strzelec, który lubi podróżować i często nie ma go w domu. Mało wymagające zwierzę domowe może okazać się świetnym wyborem dla osób z wyżej wspomnianymi nawykami

Więcej o: