Idealne selfie nie istnieje? Ten niedźwiedź to król "zdjęć z rąsi"! Zwierzęcy model z USA podbija sieć

W jednym z parków w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych doszło do niebywałego zjawiska z udziałem niedźwiedzia! Zdjęcia, które zrobił sobie "miś" krążą po sieci, a zwierzę zyskuje ogromną rzeszę fanów! Poznaj historię niedźwiedzia z USA.

Specjaliści podkreślają, że zazwyczaj zwierzęta nie interesują się fotopułapkami i przechodzą obok nich obojętnie. Jednak właśnie przekonaliśmy się, że nie każde zwierze tak postępuje. Pewien niedźwiedź z USA postanowił pokazać się z jak najlepszej strony i wykonał sobie setki zdjęć! 

Zobacz wideo Dr Kostka: W strukturach zarządu Lasów Państwowych są ludzie, z którymi ciężko dojść do porozumienia

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niedźwiedź zrobił sobie zdjęcia! Jak do tego doszło?

W mediach społecznościowych na koncie City of Boulder Open Space & Mountain Parks można zobaczyć post z przykładowymi zdjęciami, które zostały wykonane przez samego niedźwiedzia! Fotopułapka przykuła uwagę niedźwiedzia, który chciał najprawdopodobniej przetestować taki sprzęt. Jak można wyczytać, na fotopułapce było prawie 600 zdjęć, a 400 z nich to zdjęcia wykonane przez niedźwiedzia. Poniżej przedstawiamy zdjęcia wykonane przez zwierzę, naszym zdaniem niedźwiadek jest bardzo fotogeniczny!

Fotopułapki do obserwacji zwierząt i nie tylko. Kto z nich korzysta?

Fotopułapki to niezwykłe urządzenie, dzięki któremu możemy bliżej poznać życie zwierząt z całego świata, nie narażając się na atak, ani samych zwierząt na stres. W fotopułapkach znajduje się zazwyczaj czujnik ruchu, który wykrywa obecność zwierzęcia. Dzięki takim urządzeniom możemy podziwiać piękne zdjęcia dzikich zwierząt, jak i filmiki, które pokazują ich codzienne zachowania. Sprzęt ten wykorzystywany jest do licznych badań, jak i świetnie nadają się do monitorowania czystości lasów. Jeśli ktoś wyrzuca śmieci do lasu, może zostać złapany poprzez zdjęcia z fotopułapek.

Więcej o: