Idealne selfie nie istnieje? Ten niedźwiedź to król "zdjęć z rąsi"! Zwierzęcy model z USA podbija sieć

W jednym z parków w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych doszło do niebywałego zjawiska z udziałem niedźwiedzia! Zdjęcia, które zrobił sobie "miś" krążą po sieci, a zwierzę zyskuje ogromną rzeszę fanów! Poznaj historię niedźwiedzia z USA.

Specjaliści podkreślają, że zazwyczaj zwierzęta nie interesują się fotopułapkami i przechodzą obok nich obojętnie. Jednak właśnie przekonaliśmy się, że nie każde zwierze tak postępuje. Pewien niedźwiedź z USA postanowił pokazać się z jak najlepszej strony i wykonał sobie setki zdjęć! 

Zobacz wideo Dr Kostka: W strukturach zarządu Lasów Państwowych są ludzie, z którymi ciężko dojść do porozumienia

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niedźwiedź zrobił sobie zdjęcia! Jak do tego doszło?

W mediach społecznościowych na koncie City of Boulder Open Space & Mountain Parks można zobaczyć post z przykładowymi zdjęciami, które zostały wykonane przez samego niedźwiedzia! Fotopułapka przykuła uwagę niedźwiedzia, który chciał najprawdopodobniej przetestować taki sprzęt. Jak można wyczytać, na fotopułapce było prawie 600 zdjęć, a 400 z nich to zdjęcia wykonane przez niedźwiedzia. Poniżej przedstawiamy zdjęcia wykonane przez zwierzę, naszym zdaniem niedźwiadek jest bardzo fotogeniczny!

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyIle zebrała WOŚP podczas 31. Finału 2023? Sprawdzamy, czy padnie rekord

Fotopułapki do obserwacji zwierząt i nie tylko. Kto z nich korzysta?

Fotopułapki to niezwykłe urządzenie, dzięki któremu możemy bliżej poznać życie zwierząt z całego świata, nie narażając się na atak, ani samych zwierząt na stres. W fotopułapkach znajduje się zazwyczaj czujnik ruchu, który wykrywa obecność zwierzęcia. Dzięki takim urządzeniom możemy podziwiać piękne zdjęcia dzikich zwierząt, jak i filmiki, które pokazują ich codzienne zachowania. Sprzęt ten wykorzystywany jest do licznych badań, jak i świetnie nadają się do monitorowania czystości lasów. Jeśli ktoś wyrzuca śmieci do lasu, może zostać złapany poprzez zdjęcia z fotopułapek.

Mucha, jak pozbyć się much, domowe sposoby na muchyJak pozbyć się much z domu? Ten zapach sprawi, że odlecą w mgnieniu oka

Więcej o: