Najmodniejsze paznokcie na Walentynki. Te wzory i kolory idealnie dopełnią stylizację na randkę!

Kwadratowe, migdałowe czy szpiczaste? WIelokolorowe, brokatowe, a może eleganckie? Sprawdź, jakie są najmodniejsze paznokcie na walentynki 2023. Najnowsze trendy manicure znajdziesz na instagramie. Te inspiracje to świetna propozycja na randkę.

Już niebawem święto zakochanych, dlatego warto szczególnie zadbać o swoje dłonie. Wyjątkowy efekt możemy uzyskać, robiąc hybrydowy manicure w najmodniejszych wzorach tego roku. Zainspiruj się najnowszymi inspiracjami z Instagrama i zaskocz przepięknymi paznokciami.

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kiedy Walentynki 2023? Zobacz najmodniejsze paznokcie Walentynkowe w tym sezonie

Walentynki 2023 już niedługo! To jedno z najpopularniejszych świąt, obchodzone jest na całym świecie już od Starożytności. Dzień Zakochanych celebrujemy zawsze 14 lutego. Każdy chciałby prezentować się wtedy jak najpiękniej, dlatego przychodzimy z propozycją najmodniejszych paznokci w tym roku. Niezmiennie modne są paznokcie w kolorach różowym i czerwonym. Furorę robią natomiast krótkie hybrydy o kształcie zaokrąglonych kwadratów i z delikatnymi motywami.

 

Paznokcie na Walentynki 2023. Migdałki z brokatowymi elementami robią furorę

Zdecydowanie największym faworytem tego roku są paznokcie w kształcie migdałów z delikatnymi aplikacjami w formie brokatu lub kryształków. Delikatne kolory zostały z kolei zastąpione przez mocny róż i wyrazisty czerwony oraz wszelkie odcienie fioletu. 2023 zaczyna się z pazurem i stawia na bardziej drapieżny i szałowy wygląd. Obowiązkowo również poszczególne paznokcie powinny mieć różne barwy. Elegancki manicure w jednym kolorze chwilowo ustąpił miejsca ekstrawagancji.

 

Paznokcie Walentynkowe w stylu french. Inspiracje na przepiękny manicure

Tak jak i w zeszłym roku, tak i w tym paznokcie w stylu french podbijają internet. Czym wyróżnia się francuski manicure? Przede wszystkim kształtem od owalnego do kwadratowego (w tym sezonie najmodniejsze są kwadratowe) oraz aplikacją jedynie na samym końcu paznokcia. Reszta płytki pozostaje w kolorze cielistym. Propozycje z Instagrama wyróżniają się najczęściej czerwonym lakierem z odmiennym wzorem na każdym palcu.

 
Więcej o: