Prosty trik z TikToka na korektor zbierający się w zmarszczkach pod oczami. Szybko pozbądź się cieni

Problem ze zbierającym się w zmarszczkach pod oczami korektorem? Tiktokerka przychodzi z pomocną sztuczką, która raz na zawsze pozwoli ci pożegnać się z problemem. Skóra będzie za każdym razem gładka, a cienie i obrzęk za każdym razem zamaskowane. Jak wykonać ten trik i czego będziemy potrzebować?

Każda osoba korzystająca z makijażu kocha odkrywać sztuczki, które oszczędzą nasz czas, pieniądze i udoskonalą nasz make-up. Niezawodna w tej kwestii jest aplikacja TikTok. Wystarczy dosłownie chwila, by znaleźć tam odpowiedź na dręczące nas pytania. Jest ona darmowym kursem wizażu. Nie wszystkie oczywiście są makijażowymi perełkami, ale czasem można odkryć coś, co zmieni nasz wygląd o 180 stopni.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowy sposób na nakładanie korektora

Trikiem, który warto poznać i wypróbować to nowy sposób nakładania korektora pod oczami, dzięki któremu, kosmetyk nie będzie się ciastkował. Do tej pory, aby go rozprowadzić, stosowaliśmy pędzelek lub beauty blender, ale według TikTokerki Sarah Galyean @sarahgalyean dużo lepsze efekty osiągniemy, jeśli będziemy robić to palcami i dodamy dodatkowe produkty. Samouczek ma ponad 2 miliony wyświetleń i ponad 800 komentarzy. Jest to cięższy i dłuży sposób od tradycyjnego nakładania, ale efekty, które daje, są warte całego wysiłku, jaki wkładamy.

Czego będziemy potrzebować? Szybka instrukcja

Aby wypróbować trik na sobie, musimy przygotować: krem pod oczy, różowy korektor, korektor w naturalnym odcieniu oraz lawendowy puder wygładzający. Zaczynamy od nawilżenia, niewielką ilość kremu musimy wmasować pod oczy i pozostawić do wchłonięcia. Następnym krokiem jest różowy korektor. Smarujemy nim opuszki palców, pocieramy w celu rozgrzania go i wklepujemy, zaczynając od zewnętrznego kącika. Następnie nakładamy w taki sam sposób korektor w podstawowym odcieniu, którego używaliśmy dotychczas. Na sam koniec oprószamy skórę lawendowym pudrem i gotowe. Taki sposób aplikacji jest kluczem do gładkiego wyglądu. Możemy zapomnieć o obrzękach, cieniach i zmarszczkach.

Więcej o: