Te znaki zodiaku "zadzierają nosa"! Są przekonane, że zawsze wiedzą wszystko najlepiej

Wśród nas są osoby, które potrafią być wyjątkowo pewne siebie, często uznając jedynie swoje zdanie za słuszne. Astrolodzy wierzą, że za takie zachowania odpowiadają poszczególne znaki zodiaku. Zobacz, o kogo chodzi! Oto grono najbardziej "przemądrzałych znaków" zodiaku.

Zdaniem wielu gwiazdy mogą także odpowiadać za ciemne strony naszej osobowości i dawać początek wszelkim niechcianym zachowaniom. Zdaniem astrologii niektóre znaki zodiaku potrafią czasami mocno zadzierać nosa. Sprawdź, o kogo chodzi. Należy jednak pamiętać, iż tego typu wróżby i powiązania warto traktować z dystansem.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Te znaki zodiaku bywają zbyt pewne siebie. Panna potrafi obnosić się ze swoją dumą

Osoby spod znaku Panny mają stosunkowo wysokie wymagania. Zdarza się, że mocno emanują własną dumą i pozostają krytyczne wobec innych. Czasem swój punkt widzenia uznają za jedyny właściwy i zażarcie go bronią. Nie zawsze, lecz niestety często mają problem z przyznaniem się do winy, co może prowadzić do wielu konfliktów

Strzelec zrobi wszystko, aby postawić na swoim. To mistrz manipulacji 

Zdaniem astrologów jednym z najbardziej zarozumiałych znaków zodiaku jest Strzelec. Zdarza się, że wdaje się on w dyskusje, nawet wtedy, gdy nie posiada wiedzy, a tym bardziej pewności, w danym temacie. Strzelec pewny swojej wszechwiedzy czasami potrafi wymyślać niestworzone historie, tylko po to, aby bronić własnych teorii. Podczas rozmów często mocno zaznacza swój punkt widzenia i nie uznaje przy tym zdania innych. 

Lew nie lubi sprzeciwu. Dyskusja należy do niego

Zodiakalne Lwy charakteryzują się dużą ambicją, przez co mogą bywać uparte oraz próbować nieco stłamsić swojego rozmówcę. Zdarza się, że dyskusja z osobami spod tego znaku zodiaku wygląda bardziej, jak prezentacja lub monolog. Lew dąży do wygranej, nawet wtedy, gdy temat jest mu obcy, w związku z czym czasami potrafi wyraźnie zadzierać nosa. Mocna osobowość zodiakalnych Lwów, nie zawsze, lecz w wielu przypadkach powoduje, iż są to osoby uznające swoją wyższość nad innymi.

Więcej o: