Tiktokerka pokazała, jak szybko wysuszyć pranie. Poznaj jej sprytny sposób. To naprawdę proste!

Suszenie prania zimą jest uciążliwe. Często pojawia się problem z tym, że nie chce schnąć przez zbyt dużą wilgotność powietrza. Jednak jest na to sposób. Tiktokerka pokazała prosty trik, dzięki któremu jej pranie schnie w kilka godzin. Sprawdź, co to za patent.

Posiadanie w domu suszarki bębnowej to dobre rozwiązanie mokrego prania, które nie chce wyschnąć. Jest to jednak spory wydatek, na który nie wszyscy się zdecydują. Używanie stojących suszarek na pranie jest zdecydowanie bardziej popularne. Jednak na nich ubrania schną bardzo długo, zwłaszcza zimą, kiedy panuje spora wilgoć w pomieszczeniu. Tiktokerka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwującymi patentem na szybsze suszenie prania. To wcale nie jest takie trudne.

Zobacz wideo Dwa sposoby na zawsze miękkie ręczniki

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ile trwa suszenie prania zimą? To czasochłonny proces

W zimne, a zwłaszcza deszczowe dni pranie schnie zdecydowanie dłużej niż latem, kiedy jest ciepło i wieje delikatny wiatr. Kiedy za oknem temperatura oscyluje w granicach zera, to suszenie prania w domu może zająć nawet kilkanaście godzin, a w przypadku grubych wełnianych swetrów nawet kilka dni, aby mieć pewność, że jest już całkowicie suchy. Żeby przyspieszyć ten proces, można odkręcić kaloryfer, żeby cieplejsze powietrze pomogło osuszyć ubrania. Można jednak wypróbować ten trik, który użytkowniczka pokazała na TikToku.

Patent na szybkie suszenie prania. Tiktokerka pokazała swój sposób

Na platformie TikTok pojawia się wiele filmów, które prezentują patenty na różne problemy. Niedawno użytkowniczka Chloe Jane Farrow podzieliła się ze światem swoim trikiem na szybkie suszenie prania. Do tej pory filmik obejrzało ponad 230 tysięcy osób. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których użytkownicy dziękują Chloe za patent i określają go mianem genialnego. Co takiego można zobaczyć na filmiku? 

Włóż suszarkę do wanny i włącz to urządzenie. Twoje pranie wyschnie szybko

Na opublikowanym filmiku Chloe wyjaśnia swój patent na szybkie schnięcie prania. Suszarkę, na której rozkłada ubrania, wkłada do wanny. Dzięki temu kapiąca woda z niektórych ubrań nie uszkodzi podłogi. Na dodatek takie rozwiązanie sprawia, że nie zabieramy przestrzeni w domu, np. w salonie, czy sypialni na suszarkę. Aby przyspieszyć proces schnięcia prania, tiktokerka dodatkowo włącza osuszacz powietrza. Dzięki tym rozwiązaniom pranie wysycha w ciągu kilku godzin. 

Więcej o: