Mężczyzna płaci 2 mln dolarów rocznie, aby znów mieć 18 lat. Jego serce jest już o osiem lat młodsze

Pogoń za długowiecznością towarzyszy nam na każdym kroku, praktycznie każdy z nas dąży do tego, aby ciało wyglądało jak najmłodziej. Pewien mężczyzna z Ameryki, mający 45 lat, robi wszystko, aby przywrócić swój wygląd z czasów młodości.

Ludzie od wieków dążą do zachowania młodego wyglądu. Kto z nas lubi patrzeć w lustro i podziwiać swoje zmarszczki lub siwe włosy? Prawdopodobnie nikt! Oczywiście jest to naturalna kolej rzeczy, jednak medycyna i rozwój nauki pozwala nam zadbać o swój wygląd. Stosowanie kremów czy peelingów pomaga w zachowaniu zdrowej cery. Jednak pewien mężczyzna jest nieco bardziej odważny i chce podjąć wiele innych kroków, a wszystko po to, by znowu wyglądać na 18 lat.

Zobacz wideo Wieczna młodość gwiazd Hollywood. Oni nie zmieniają się mimo upływu czasu [Popkultura]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak oszukać zegar biologiczny? Ten mężczyzna wszystko zaplanował

Bryan Johnson to pochodzący z Ameryki multimilioner, którego celem jest przywrócenie siebie do czasów młodości. Co to znaczy? Bryana nie interesuje jedynie fakt zabiegów kosmetycznych czy innych zabiegów medycyny estetycznej, które ma tak naprawdę na wyciągniecie ręki. Mężczyzna chce stworzyć coś, co sprawi, że zegar biologiczny zostanie cofnięty. Bryan Johnson chce mieć mózg, serce, płuca, wątrobę, nerki, ścięgna, zęby itd. takie, jakie posiada 18-letni człowiek

 

Czego potrzeba, aby wyglądać na 18 lat? Bryan Johnson przedstawia swój projekt 

Bryan Johnson stworzył projekt o nazwie Project Blueprint, w który zaangażowanych jest aż kilkudziesięciu najlepszych specjalistów. Jak można wyczytać na serwisie bloomber.com mężczyzna na badania może wydawać nawet 2 miliony dolarów rocznie. Zespół lekarzy tego projektu kierowany jest przez 29-letniego lekarza medycyny regeneracyjnej Olivera Zolmana. Obaj mężczyźni bardzo się poświęcają, aby uzyskać sukces. Na początku projektu specjaliści zaczęli od wprowadzenia dla Bryana odpowiedniej diety wegańskiej, treningów i innych nawyków takich jak np. sen o tej samej godzinie. Na twitterze Bryan udostępnił post, z którego wynika, że jego serce ma 37 lat, a skóra 28.

Więcej o: