Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Horoskop miłosny 2023. W gwiazdach mają zapisany związek

Według astrologii pomiędzy niektórymi znakami istnieje naturalna "chemia". Są więc duże szanse na to, że między nimi zaiskrzy, a ich serca zabiją szybciej. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują najlepiej? Być może horoskop miłosny 2023 będzie pomocny w odnalezieniu drugiej połówki w nowym roku.

Niektóre osoby wierzą, że każdy znak zodiaku ma predyspozycje do określonych cech osobowości. To z kolei może determinować, jak będą wyglądały nasze interakcje z innymi. Oczywiście założenia te należy traktować z przymrużeniem oka. Sprawy sercowe są kwestią tak indywidualną, że nie sposób ich przewidzieć. Ostatecznie zawsze powinniśmy kierować się przede wszystkim własnymi uczuciami. Niemniej jest to interesująca ciekawostka, a horoskop miłosny może czasami okazać się zaskakująco trafny.

Zobacz wideo Co Lena Kociszewska robi w czasie pełni księżyca? Przesądy i czary w Liście Plotka

Interesują cię wróżby i horoskopy? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop miłosny 2023 dla ognistych znaków zodiaku. Dopasowania dla Barana, Lwa i Strzelca

Baran może stworzyć szczęśliwy związek z Lwem, Strzelcem, Wodnikiem i Bliźniętami. Lew powinien z łatwością znaleźć wspólny język z Baranem, Strzelcem, Wagą i Bliźniętami. Strzelce mogą czuć się wyjątkowo dobrze w towarzystwie Barana, Lwa, Wagi oraz Wodnika.

Horoskop miłosny a wodne znaki zodiaku. Kto pasuje do Ryb, Raka i Skorpiona?

Zodiakalne Ryby często tworzą udane związki z Rakiem, Skorpionem, Bykiem i Koziorożcem. Rak z kolei powinien doskonale dogadać się z Rybami, Skorpionem, Bykiem i Panną. Osoby spod znaku Skorpiona mogą natomiast stanowić dobraną parę z Rakiem, Rybami, Panną oraz Koziorożcem.

Jakie znaki zodiaku pasują do siebie w przypadku znaków ziemi? Horoskop dla Byka, Panny i Koziorożca

Najlepszym dopasowaniem dla Byka może być Panna, Rak, Ryby lub Koziorożec. Panna z łatwością powinna znaleźć wspólny język z Bykiem, Koziorożcem, Rakiem i Skorpionem. Zodiakalny Koziorożec często tworzy udane związki z Panną, Bykiem, Rybami i Skorpionem.

Dopasowania dla znaków powietrza. Horoskop miłosny dla Wodnika, Bliźniąt i Wagi

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika zazwyczaj świetnie czują się w towarzystwie Bliźniąt, Wagi, Strzelca i Barana. Bliźnięta z kolei powinny szybko znaleźć nić porozumienia z Wagą, Wodnikiem, Baranem i Lwem. Zodiakalne Wagi natomiast często budują dobre relacje z Wodnikiem, Bliźniętami, Lwem i Strzelcem.

Więcej o: