Influencerka ma piersi za ponad 80 tys. zł. W jej opinii damska cześć obserwujących chce by je zakryła

Pewna amerykańska influencerka zrobiła sobie operację plastyczną piersi, za ponad 80 tysięcy złotych. Niestety jak twierdzi dziewczyna, damska część jej obserwujących, nie przyjęła tej wiadomości zbyt dobrze. Według niej kobiety chcą, aby zakryła swój nowy biust.

Influencerzy nierzadko muszą mierzyć się z krytyką. Przekonała się o tym pewna instagramerka ze Stanów Zjednoczonych. Po wykonaniu operacji piersi za ponad 80 tysięcy złotych dziewczyna spotkała się z mieszanym odbiorem. Jak twierdzi, damska część jej obserwatorów chce, aby zakryła biust.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maryla Rodowicz o swoich kompleksach. "Zasłaniam twarz włosami"

Według influencerki jej obserwatorki chcą, aby zakryła piersi. Wydała na nie ponad 80 tysięcy złotych

Jessy Jordyn poddała się wielu zabiegom estetycznym. Kobieta przyznała, że wydała łącznie ponad 40 tysięcy dolarów na upiększanie swojego ciała. Ze względu na to nie chce ona ukrywać poprawionych części ciała. Kobieta chętnie pozuje na swoim Instagramie w strojach kąpielowych i krótkich topach. Niestety ze względu na to, na co dzień mierzy się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. Na jednym z opublikowanych przez nią tiktoków, możemy zobaczyć napis:

Myślisz, że wydałam na nie 15 000 $ tylko po to, żeby kobieta po drugiej stronie ulicy kazała mi je zakryć, ponieważ jej mąż nie może przestać się gapić?

Jak widać, Jessy twierdzi, że wielu kobietom nie podoba się, jak wygląda influencerka. Co więcej, chcą, aby zakrywała swoje atuty. Jednak dziewczyna nie jest zbyt chętna do spełniania tych potrzeb. 

Jessy na co dzień mierzy się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. Jednak nie zatrzymuje jej to przed niczym

Choć Jessy mierzy się na co dzień z wieloma nieprzyjemnymi komentarzami, to jednak nie zatrzymuje jej to przed publikacją zdjęć. Kobieta często odpisuje na nie, jak również nie przebiera przy tym w słowach. Nie oznacza to jednak, że influencerka nie dostaje miłych opinii. Pod jej postami na Instagramie często można zobaczyć również przychylne komentarze.

 
Więcej o: