Co poradzić na puszące się włosy? Wystarczy nitka! Genialny sposób na gładkie kosmyki

Puszące i elektryzujące się włosy to również twój problem? Nie możesz opanować swoich kosmyków? Dowiedz się jak uzyskać niesamowity efekt. Dzięki temu trikowi z Tiktoka twoje włosy będą lśniące i gładkie! Jeden ruch powstrzyma twoje włosy przed puszeniem się.

Prawie każda kobieta, jak i mężczyzna marzy o gładkich i lśniących włosach. Niestety niekiedy włosy puszą się z różnych powodów, czy to przez ubranie czapki zimą, czy zbyt częste używanie prostownicy, przesuszenie itp. Jednak jeśli chcesz poradzić sobie w kilka sekund z efektem puszenia się włosów, poznaj ten trik z TikToka! 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Sposób na puszące się włosy! Trik z TikToka zdziała cuda

Jeden z użytkowników TikToka mattloveshair na swoim kanale publikuje filmy głównie o włosach. Użytkownik w ostatnim czasie dodał również filmik, który zachwycił wiele osób, a dokładnie pokazał sposób na puszenie się włosów! Wystarczy użyć jedynie nitki dentystycznej! Kawałek nitki dentystycznej, należy przyłożyć do włosów i przeciągnąć od nasady po sam dół. Aby metoda zadziałała, nić dentystyczna powinna mieć woskową powłokę. Wiele osób dodaje teraz takie filmiki i sprawdza, czy sposób faktycznie działa. Jak się okazuje, działa! Zachęcamy do obejrzenia filmiku poniżej.

Jakie są inne domowe sposoby na puszące się włosy? Użyj 3 składników

Problem puszących się włosów można zniwelować w łatwy domowy sposób. Domowa maseczka na puszące się włosy potrafi zdziałać cuda! 1 żółtko wymieszaj z 1 łyżką oliwy z oliwek oraz 1 łyżeczką soku z cytryny. Tak powstałą papką umyj włosy, zastępując w ten sposób szampon. Spłucz włosy najpierw ciepłą wodą, a następnie zimną, aby zamknąć łuski włosa.

Dodaj to do maski do włosów

Jeśli chcesz pozbyć się puszących się włosów, możesz użyć również mąki ziemniaczanej! Do ulubionej maski na włosy dołóż jedną łyżkę mąki ziemniaczanej. Dzięki temu włosy zostaną odciążone i zyskają elastyczności i gładkości.

Więcej o: