Kwiaty na Walentynki 2023. Zaskocz ukochaną osobę bukietem kwiatów. Tych róż lepiej nie wybieraj!

Walentynki już za tydzień, a nadal nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej osoby? Czymś, co zawsze się sprawdza, są kwiaty. Wybór jest naprawdę duży. Możesz obdarować drugą połówkę klasycznym bukietem lub zaskoczyć ją pocztą kwiatową. Zobacz, co najlepiej się sprawdzi w święto zakochanych.

Święto zakochanych, czyli Walentynki, obchodzimy co roku 14 lutego. Wedle tradycji obdarowujemy tego dnia ukochane osoby prezentami, spotykamy się na randki, wręczamy bukiety lub wyznajemy miłość. W ten szczególny dzień warto dać swojej drugiej połówce coś wyjątkowego. Jeśli chcemy postawić na kwiaty, sprawdźmy, jak nietuzinkowo zaskoczyć nimi swoją miłość.

Zobacz wideo Zaskocz ukochaną osobę w walentynki. To prostsze, niż myślisz!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakie kwiaty na walentynki? Wybierając bukiety kwiatów, zwróć uwagę na ich symbolikę

Tego dnia najchętniej kupowane są róże. Nic dziwnego, są bowiem symbolem miłości. Zwróć jednak uwagę na ich kolor. Czerwone symbolizują namiętność, ale różowe mogą być odebrane jako przyjaźń. Nie kupuj pomarańczowych wiązanek, ponieważ wyrażają zdradę. Zamiast róży, możesz kupić bukiet frezji, które są oznaką szacunku i przywiązania, ale także zaproszenia do pogłębienia relacji. Bezwzględnie pamiętaj, że kwiaty wręczamy w liczbie nieparzystej.

Poczta kwiatowa, idealny pomysł na Walentynki, by pozytywnie zszokować ukochaną osobę

Coraz popularniejszym pomysłem na prezent jest przesłanie bukietu pocztą kwiatową do domu lub pracy wybranej osoby. Jest to idealna opcja, jeśli chcesz zaskoczyć bliską osobę, niespodziewającą się takiego upominku. To dobre rozwiązanie także dla osób, które mieszkają daleko od siebie. Takie zamówienie jest naprawdę proste. Wszystko robisz online lub telefonicznie, wybierasz kwiaty, wskazujesz adres odbiorcy i płacisz. Do upominku możesz dołączyć walentynkę w postaci bileciku z życzeniami.

Naturalne, czy sztuczne kwiaty doniczkowe? Te dekoracje na Walentynki biją rekordy popularności

Aby ozdobić swoje mieszkanie na Walentynki lub wręczyć kwiaty w ciekawiej formie bliskiej osobie, możesz postawić na rośliny doniczkowe. Wbrew pozorom sztuczne kwiaty zyskują coraz większą popularność. Nie dość, że prezentują się pięknie, to nie wymagają pielęgnacji. Mogą być zatem ciekawą dekoracją lub zabawnym prezentem, jeśli druga połówka nie ma ręki do kwiatów.

Więcej o: