Jak zrobić róż do policzków w płynie w domu? Ten tiktoker pokazuje świetny sposób

Piękny, rozświetlony płynny róż do policzków wygląda nieziemsko, a co ciekawe można zrobić go samemu w domu za pomocą rzeczy, które już są w kosmetyczce. Nie wydasz kroci, a uzyskasz piękny róż dzięki trikowi z TikToka! Poznaj ten sposób.

TikTok to często kopalnia wiedzy, dzięki której dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy. Tak też jest w tym przypadku, ponieważ dzięki jednemu z użytkowników TikToka wiemy, jak samodzielnie zrobić płynny róż do policzków w domu. Poznaj trik, który zachwycił użytkowników!

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Płynny róż w płynie. Trik z TikToka robi furorę

Jeden z użytkowników TikToka, a dokładnie seananthonyv na swoim kanale publikuje głównie filmiki związane z makijażem. W ostatnim czasie jeden z nich zwrócił naszą uwagę, a dokładnie filmik, w którym tiktoker ujawnia jak zrobić samemu w domu płynny róż w płynie! Róż w kremowej konsystencji, wygląda na policzku o niebo lepiej i co ważne jest łatwy w aplikacji. Do zrobienia takiego produktu potrzebujemy jedynie różu, który prawdopodobnie jest już w kosmetyczce oraz kroplę kremu. Róż zdrapujemy delikatnie szczoteczką i dodajemy odrobinę kremu, mieszamy. Powstałą papkę nakładamy na policzki i gotowe! Co ciekawe, zamiast kremu można połączyć róż z rozświetlaczem, wtedy otrzymamy piękny rozświetlający i różowy efekt na policzkach. Zachęcamy do obejrzenia TikToka poniżej.

Jak prawidłowo nakładać róż na policzki

Nakładanie różu na policzki może wydawać się banalnie proste, jednak często popełniane są w tej czynności błędy. To, jak nakładać róż na policzki, zależy głównie od kształtu twarzy:

  • Twarz okrągła: róż nakładaj poniżej kości policzkowych, rozprowadź w kierunku uszu.
  • Twarz kwadratowa: nałóż róż na kości policzkowej i rozprowadź w kierunku skroni. 
  • Twarz trójkątna: nałóż róż w centralnej części kości policzkowej i dokładnie zblenduj. 
  • Twarz podłużna: róż nałóż na kości policzkowej i rozprowadź w kierunku włosów.
Więcej o: