Jeden przyrząd różne zastosowania. Tiktokera podpowiada kreatywne zastosowania zalotki do rzęs

TikTok jest skarbnicą makijażowych hitów i nie tylko. Można znaleźć tam triki, które w znaczny sposób ułatwią nam dotychczasowe życie! Oczywiście nie każdy będzie dobry czy działający, ale znaczna część z nich może zrewolucjonizować to, co robimy każdego dnia. Przykładem może być ten trik z zalotką.

TikTok wielokrotnie pokazywał nam, że przedmioty codziennego użytku mogą mieć bardzo niecodzienne zastosowania. Triki, które wstawiają na swoje profile użytkownicy, często w bardzo ułatwiają nam życie. Szczególnie sztuczki makijażowe królują na tej popularnej platformie. Najnowszy trik z zalotką na pierwszym planie niczym się nie różni. Ten przyrząd, jak się okazuje, ma wiele zastosowań, nie tylko przy podkręcaniu rzęs.

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 Co oprócz rzęs? Zastosowania zalotki według TikToka

Sztuczki z użyciem zalotki pokazała Tiktokerka, która na platformie nazywa się @beautypebykrislin1. Ta twórczynie podzieliła się aż trzema nowymi zastosowaniami dla tego przyrządu, które mogą bardzo ułatwić makijaż każdego dnia.

  • Cut crease jest sposobem na optyczne powiększenie oka. Ten makijaż jest charakterystyczny przez precyzyjne "odcięcie" ruchomej powieki wyraźną kreską.
  • Prosta i ostra kreska. Tiktokerka pokazuje jak narysować precyzyjną kreskę z pomocą zalotki do rzęs.
  • Na zakończenie prezentuje, jak zalotka pomaga zaakcentować w odpowiednim miejscu łuk brwi, tak by był podkreślony.

Makijażowe triki z TikToka. Optyczne pozbycie się drugiego podbródka

TikTok pokazuje nie tylko niecodzienne zastosowania codziennych przedmiotów, ale również jak w prosty sposób zamaskować swoje niedoskonałości. Na przykład Tiktokerka @elliemakeupartist pokazała prosty sposób na optyczne zniwelowanie drugiego podbródka. Aby się za to zabrać, będziemy potrzebować wyłącznie trzech produktów. Wizażystka zaczyna od brązera, aplikuje go na linii żuchwy, a następnie używając tego samego kosmetyku, maluje literę "U" na brodzie. We wnętrze tej litery wypełnia jasnym korektorem. Na zakończenie nakłada ona na gąbeczkę małą ilość fluidu i wszystko blenduje.

Więcej o: