Walentynkowa akcja NASA. Zaskocz ukochaną osobę i wyślij jej nietypową kartkę z Marsa

Już jutro walentynki. Z tej okazji wiele osób planuje niespodzianki i drobne upominki dla swoich drugich połówek. Wśród pomysłów pojawiają się kartki walentynkowe. Jeżeli chcesz podarować ukochanej osobie niestandardową kartkę, to NASA ci w tym pomoże.

Święto zakochanych już 14 lutego. Jednak prezenty z okazji walentynek można spotkać w sklepach już dużo wcześniej. Oprócz misiów, bielizny, czy poduszek w kształcie serca, wiele osób decyduje się na zakupienie kartki walentynkowej. Istnieje wiele różnych ciekawych i niepospolitych wzorów, które przypadną do gustu drugiej połówce. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją walentynkę nietypową kartką, skorzystaj z propozycji NASA. Takiego prezentu na pewno nikt się nie spodziewa.

Zobacz wideo Zaskocz ukochaną osobę w walentynki. To prostsze, niż myślisz!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kartka na walentynki. Mały upominek dla ukochanej osoby

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla drugiej połówki, to kartka walentynkowa zawsze jest dobrym wyjściem, podobnie jak kwiaty. Kartka, w której samodzielnie możesz napisać życzenia, będzie z pewnością lepszym wyjściem. Dzięki temu twoja walentynka będzie bardziej spersonalizowana dla twojej ukochanej osoby. Dobrym pomysłem jest także zrobienie kartki samodzielnie. Taki upominek z pewnością ucieszy twoją drugą połówkę. 

Nietypowa kartka walentynkowa. NASA z ciekawą propozycją

Kartki walentynkowe spotykane w sklepach zazwyczaj przedstawiają serduszka, urocze zwierzęta i inne czerwone oraz różowe motywy z napisami o miłości. Warto jednak wyjść poza schemat i podarować drugiej połówce nietypową kartkę, które oferuje NASA. To naprawdę kosmiczny pomysł. Wśród dostępnych motywów można znaleźć nie tylko obiekty kosmiczne, ale również łaziki i kosmonautów. Oprócz nietypowych zdjęć dostępne są również ciekawe opisy. Dodatkowo możesz ją wypisać i przekazać swojej drugiej połówce cokolwiek chcesz. Gotowa walentynka powędruje na skrzynkę mailową twojej ukochanej osoby.

Aby wysłać kosmiczną kartkę walentynkową, wystarczy wejść na stronę NASA dotyczącą Marsa, wybrać wzór i wypełnić wszystkie potrzebne informacje.

Więcej o: