Gdzie najłatwiej znaleźć druga połówkę? Te województwa sprzyjają poszukiwaniu miłości w sieci

Walentynki to dzień, który chcemy spędzić z drugą połówką. Nie wszyscy jednak już ją odnaleźli. Jak w dzisiejszych czasach single poszukują partnera? Portal Picodi.com przeprowadził interesującą analizę zdradzającą, w których województwach randki online cieszą się największym zainteresowaniem.

Portale randkowe cieszą się rosnącą popularnością. Randki online to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Kontakt z drugą osobą możemy nawiązać niemal w każdej chwili bez wychodzenia z domu. To także doskonałe rozwiązanie dla osób nieśmiałych. Brak presji związanej z bezpośrednim kontaktem może skutkować większą swobodą. Gdzie zatem te zalety są cenione najbardziej?

Zobacz wideo Sposoby na podryw? "Najpierw gest ekstraordynaryjny - jakiś wiersz przeczytać"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Gdzie najłatwiej znaleźć miłość? Jakie czynniki uwzględniono?

Badanie przeprowadzone przez Picodi.com polegało na analizie liczby wyszukiwań fraz i słów kluczowych w latach 2019-2022 na podstawie danych archiwalnych wyszukiwarki Google z wykorzystaniem narzędzia Keyword Planner. Uwzględniono tutaj zarówno nazwy najpopularniejszych serwisów i aplikacji randkowych, jak i hasła ogólne, np. "portal randkowy". Dla zwiększenia rzetelności badania informacje te zestawiono z najnowszymi danymi GUS dotyczącymi liczby ludności w poszczególnych województwach.

Gdzie najłatwiej znaleźć druga połówkę? W tych województwach randki online są najpopularniejsze

Na podium rankingu znalazły się trzy województwa: mazowieckie, wielkopolskie oraz łódzkie. To właśnie tutaj liczba osób korzystających z portali randkowych jest najwyższa. Więcej użytkowników oznacza z kolei większe potencjalne szanse na znalezienie partnera, który będzie spełniał nasze oczekiwania.

Ostatnie pozycje rankingu. W tych województwach postaw na tradycyjne randkowanie

Ranking popularności randek online zamykają województwa podlaskie, opolskie oraz podkarpackie. Można zatem przypuszczać, że w tych regionach tradycyjne metody poszukiwania drugiej połówki są wciąż preferowane. Mogą to być spotkania towarzyskie lub praca. Pełny ranking ze wszystkim województwami dostępny jest na stronie Picodi.com.

Więcej o: