Niskobudżetowy ślub. Tiktokerka Loren Schaffe w sukni za 150 zł - warto? Użytkownicy TikToka podzieleni

Ślub to ważny moment w życiu każdej osoby, która się na to decyduje. Mimo że wiele osób rezygnuje z ceremonii, to jednak dla innych jest ona bardzo istotna. W tym dniu wszystko powinno być perfekcyjne, w tym suknia ślubna. Tiktokerka prezentuje swoje przygotowania do ceremonii.

Nie da się ukryć, że ślub wiąże się w większości przypadków z ogromnymi wydatkami. Począwszy od rezerwacji sali, przez jedzenie, obrączki, aż do eleganckich strojów — garniturów i sukienek. Jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na wydawanie ogromnych pieniędzy na organizację jednego dnia w roku. Dlatego poszukuje się tańszych alternatyw dla tradycyjnych elementów ślubnych. Tiktokerka podzieliła się ze swoimi obserwującymi z kupnem sukni ślubnej za małą kwotę (w przeliczeniu na PLN) około 150 zł. Ta informacja podzieliła użytkowników portalu.

Zobacz wideo Trzaskowski o ślubach par jednopłciowych: Od tego trzeba zacząć, na to jest przyzwolenie społeczne

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tanie suknie ślubne. Tiktokerka podpowiada

Tiktokerka Loren Schaffer Rosko na swoim profilu udostępniła serię nagrań dotyczących swojego ślubu, który nie był drogim przedsięwzięciem. Kobieta z ukochanym zdecydowali, że przyjęcie zaręczynowe jednocześnie będzie ceremonią ślubną. Para nie miała zatem wiele czasu na przygotowanie. Kobieta postanowiła kupić suknię ślubną za 150 zł z popularnej strony internetowej. Wystarczyło kilka krawieckich poprawek, aby otrzymać idealną dla kobiety suknię.

Zanim wjedzie tutaj internetowa policja, żeby mnie oceniać za kupowanie ubrań fast fashion, pozwólcie, że Was zapytam — czy wy jesteście perfekcyjni? 

- powiedziała w filmiku Loren, czym wywołała falę komentarzy, jednak w większości pozytywnych.

Ta sukienka jest niesamowita! Suknia ślubna nie musi być droga, ma tylko dobrze wyglądać!

- napisała jedna z użytkowniczek.

Niskobudżetowy ślub. Za całą imprezę para wydała niecałe 35 tys. zł

Nie tylko sukienka została kupiona za niską cenę. Za wszystkie sprawy związane z ceremonią, para zapłaciła niecałe 35 tys. zł. Najdroższe okazało się wynajęcie restauracji, a konkretnie baru Tabas z open barem - 24 tys., kolejnym droższym elementem był fotograf — niecałe 4,5 tysiąca. Część wydarzenia była za darmo: ślub w ratuszu i DJ (kuzyn panny młodej). Para młoda bawiła się wyśmienicie, co widać na filmikach udostępnionych przez kobietę.

Więcej o: