Wrzuć butelkę pod hotelowe łóżko. Stewardesa podpowiada hotelowe tipy. Musisz je znać przed wyjazdem

Jeśli często podróżujesz lub po prostu w trakcie wakacji bywasz w hotelach, koniecznie musisz poznać kilka trików. Ułatwią ci one funkcjonowanie, a w dodatku mogą nawet uchronić przed ewentualnym niebezpieczeństwem! Stewardessa zdradza, dlaczego warto wrzucić butelkę pod łóżko.

Pewna stewardessa podzieliła się niedawno na TikToku kilkoma trikami, które koniecznie musisz poznać, jeśli bywasz w hotelach. Niektóre ułatwią ci funkcjonowanie, a inne mogą nawet uratować ci życie. Koniecznie musisz je poznać. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Hotelarze szukają furtek w obostrzeniach. "Apeluję o roztropność"

Stewardessa zdradza, czemu powinno się wrzucać butelkę pod hotelowe łóżko. To może uratować ci życie

Niedawno pewna stewardessa o nicku @esthersturrus, pokazała na TikToku kilka przydatnych hotelowych trików. Jednak to ten z butelką, pewnego dnia może uratować ci nawet życie. Choć może się to wydawać dziwne, to jednak historia znała przypadki, kiedy pod hotelowym łóżkiem znajdowało się coś niebezpiecznego. Stewardessa podpowiada, jak sprawdzić, czy pod meblem nie znajduje się coś lub ktoś, kto może stanowić zagrożenie. Wystarczy, że weźmiesz butelkę z wodą i energicznym ruchem wrzucisz ją pod łóżko. Jeśli ktoś lub coś pod nim będzie, na pewno to usłyszysz i będziesz w stanie odpowiednio zareagować. 

Stewardessa pokazała również kilka innych przydatnych trików. Na pewno ułatwią ci one życie

Na filmiku możemy również zobaczyć inne ciekawe triki. Koniecznie musisz je znać, jeśli stale mieszkasz w hotelach: 

  • Kubek na szczoteczkę: Jeśli stale się przewraca, a na dnie ma otwory, odwróć go do góry nogami i po problemie, 
  • Trik na zagniecione ubrania: Powieś je blisko prysznica, kiedy się myjesz, a samoistnie się wyprostują, 
  • Trik na zaparowane lustra: Jeśli musisz szybko wyjść, a nie możesz przejrzeć się w lustrze, ponieważ jest zaparowane, ogrzej je suszarką, a para szybko zniknie, 
  • Co, jeśli nie masz głośnika: Chcesz posłuchać głośniej muzyki? Wstaw telefon do kubka, a zadziała dosłownie jak głośnik.
Więcej o: