Te znaki ciągle flirtują! Nie lubią się angażować, choć potrafią oczarować każdego

Wiele osób wierzy, że nasze losy zależą od astrologii i szukają w niej odpowiedzi na pytania związane z miłością i związkami. Uważa się, że niektóre znaki zodiaku mają flirt "we krwi" i angażują się w romanse częściej niż inne. Sprawdź, które z nich rzadko chcą się wiązać.

Według astrologów dla niektórych znaków zodiaku, sztuka podrywu wydaje się wyjątkowo łatwa. Zwykle są to ludzie, którym gwiazdy nie poskąpiły wrodzonego uroku osobistego. Niestety, dla ich partnerów ten talent może stanowić zagrożenie. Sprawdź, które znaki zodiaku to najwięksi flirciarze. Pamiętaj jednak, że takie zachowanie to kwestia indywidualnych predyspozycji, dlatego traktuj tę wróżbę z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Mąż nie wylogował się z Facebooka i teraz wiem, że ma romans

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Uroczy i pewny siebie Lew. Jego zachowanie przyciąga innych jak magnes

Lwy są znakiem zodiaku, znanym z wyjątkowej pewności siebie. Te osoby nigdy nie boją się wyrażać swojego zdania i często mają wyjątkowy styl. Nie do końca są świadome tego, jak ich prezencja przyciąga innych, a zalotnicy nierzadko mylą ich uprzejmość z flirtem, co może prowadzić do nieprzyjemnych sytuacji. Osoby spod tego znaku lubią być w centrum uwagi, zwykłe zainteresowanie partnera nie zawsze im wystarcza. Z tego powodu czasem rzucają się w wir niewinnych flirtów.

Uwodzicielska Waga. Czasem trudno jest jej się powstrzymać

Osoby spod znaku Wagi mają naturalny talent do uwodzenia, ale starają się wykorzystywać go w bardzo subtelny sposób. Ich wyważone zachowanie pozwala uniknąć nieprzyjemności. Jeśli flirtuje, będąc w stałym związku, może to robić, aby wzbudzić zainteresowanie oraz zazdrość u partnera Jednak przy wiernym i dobrym partnerze żadne podrywy nie przychodzą jej do głowy.

Towarzyskie Bliźnięta. Nierzadko same nie wiedzą, że flirtują

Bliźnięta, jako najbardziej towarzyski znak zodiaku łatwo nawiązuje nowe znajomości, a czasem znajdują miłość. Potrafią dostosować się do większości sytuacji, dzięki czemu szybko zyskują sympatię innych. Zdarza się, że nieświadomie chwalą innych zbyt przesadnie. Wynika to raczej z ich miłości do ludzi niż świadomego podrywania. Nie zmienia to jednak faktu, że gdy chcą wkroczyć w nowy związek, robią to szybko i bez wahania.

Więcej o: