Działa lepiej niż odstraszacz na kuny, a nic nie kosztuje! Ten zapach błyskawicznie je przegoni

Jak wypłoszyć kuny z poddasza? Zwierzę powoduje wiele szkód, ale może także roznosić choroby. Z tego powodu warto pomyśleć o tym, jak się go pozbyć. Na szczęście jak się okazuje sposób na kuny, to twój pupil. Jak pozbyć się kuny humanitarnie?

Kuny potrafią być prawdziwym utrapieniem i powodować sporo szkód. Najczęściej wpraszają się na poddasze lub pod maskę auta. Pozbycie się zwierzaka w humanitarny sposób jest jednak możliwe. Podpowiemy ci kilka trików dzięki, którym kuny uciekną w popłochu. Pomoże ci twój pupil.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak się pozbyć moli spożywczych? Są na to domowe sposoby

Jakiego zapachu nie lubią kuny? Twój pupil jest odpowiedzią 

Kuny to drapieżniki, jednak istnieją zwierzęta, których się boją. Warto więc wspomóc się w problemie sierścią swojego pupila. Rozłóż ją w miejscach, o których wiesz, że pojawia się tam kuna. Kiedy zwierzę wyczuje zapach innego osobnika, który może stanowić zagrożenie, niechętnie zbliży się tam ponownie. Jednak w walce z kuną warto być wszechstronnym. Podpowiemy ci więc więcej sposobów.

Naturalny odstraszacz na kuny. Spróbuj humanitarnej pułapki

Humanitarne pułapki polegają na systemie zapadek. Zwierzę nie będzie się męczyć, jednak zostanie schwytane. Dzięki temu będzie można bezpiecznie i bez trudu wywieźć je do lasu, czy nawet wezwać odpowiednie służby. Pamiętaj jednak, aby w miarę możliwości nie dotykać zwierzęcia. Może to być bardzo niebezpieczne.

Sposób na kuny znajdziesz w łazience. Produkt jest skuteczny w walce z drapieżnikiem

Innym humanitarnym i dobrym sposobem na pozbycie się kuny, są kostki toaletowe. Chemiczny zapach specyfiku skutecznie odstraszy drapieżnika. W rezultacie zwierzaki uciekną w popłochu. Wystarczy, że kostkę powiesisz w miejscach, gdzie pojawia się kuna i gotowe. Zwierzę nie będzie chciało się nawet zbliżyć do tego obszaru.

Więcej o: