Kwiaty dopasowane do znaku zodiaku. Sprawdź, która roślina najbardziej do ciebie pasuje

Znaki zodiaku mają dopasowane do siebie kolory, liczby, jak i również kwiaty. Zastanawiasz się jaką roślinę zakupić do swojego mieszkania lub swojej przyjaciółce na prezent? Dowiedz się jaki kwiat pasuje do danego znaku zodiaku.

Jak się okazuje, do każdego znaku zodiaku można dopasować odpowiednią roślinę. Dane znaki zodiaku charakteryzują się różnymi cechami charakteru, które mogą pomóc w dopasowaniu odpowiedniego kwiatka. Jeśli nie wiesz jaką roślinę dla siebie wybrać, spróbuj pokierować się znakami prosto z gwiazd. Oczywiście należy brać te informacje z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek dostała prezent od Stanisława. Zaprojektował jej marynarkę w kwiaty

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wodnik w centrum uwagi — te rośliny sprawdzą się idealnie

Osoby spod znaku zodiaku wodnik uwielbiają być w centrum uwagi oraz chcą wyróżniać się oryginalnością na tle innych. Właśnie dlatego dla wodników świetnie sprawdzą się rośliny, które swoim wyglądem zadziwiają, ale i zachwycają. Jedną z takich roślin jest oczywiście storczyk, który jak możemy wyczytać na stronie ofeminin.pl lubi wyróżniać się pośród innych roślin i nie ogląda się za siebie, po prostu rośnie, nawet bez gleby. Rośliną, która również zwróci uwagę niejednej osoby, więc świetnie nada się dla wodnika, jest begonia. Liście begonii są duże, a sama roślina potrafi mieć nawet 40 cm wysokości.

Ta roślina będzie idealna dla Barana — jest łatwa w uprawie

Osoby spod znaku Barana stawiają się zawsze jako numer jeden, są dominujące i niezależne. Baran to pierwszy znak zodiaku w horoskopie, dlatego zdolności przywódcze u tych osób są bardzo mocno widoczne. Roślina, którą warto podarować osobie spod znaku Barana to m.in. kaktus. Tak jak pisaliśmy wcześniej, dla Barana najważniejsze jest własne szczęście i to o siebie musi on zadbać na początku, więc kaktus nada się idealnie. Roślina ta może przeżyć bez podlewania i pielęgnacji naprawdę długo, a z pewnością jego podlewanie nie będzie priorytetem dla Barana.

Cierpliwy Byk będzie zadowolony z tej rośliny

Byk to znak zodiaku, który jest dość cierpliwy, opanowany i ceni sobie spokój. Właśnie dlatego dla tego znaku zodiaku nada się roślina, która potrzebuje czasu, aby się rozwinąć. Mowa oczywiście o nolinie wygiętej, inaczej beukarnea wygięta. Kwiat rośnie powoli, ale dzięki odpowiedniej pielęgnacji może on zachwycać swoim pięknem przez nawet kilka dobrych lat.

Więcej o: