Te trzy znaki są skazane na porażkę? Los nie zawsze im sprzyja, przez co ciężej im osiągnąć sukces

Zdaniem astrologów nie wszystkie znaki zodiaku mogą łatwo odnieść sukces. Niektórym z nich nie jest pisana przychylność losu i muszą sporo się namęczyć, aby to się udało. Brak wiary w samych siebie i ogólne podejście do życia często zwiastują porażkę. Kto należy do tych pechowców?

Zdaniem astrologów to gwiazdy odpowiadają za nasz los. Niektóre znaki zodiaku nie mają tyle szczęścia, co inne, gdyż podobno sukces nie jest im pisany, a porażka to ich drugie imię. Oto te, które mogą spodziewać się wielu niepowodzeń. Warto jednak pamiętać, aby tego typu powiązania i wróżby traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Waga sama rzuca sobie kłody pod nogi. Nie umie trzymać nerwów na wodzy 

Choć na pierwszy rzut oka zodiakalna Waga wydaje się harda, to często brakuje jej pewności siebie. W kulminacyjnych momentach zdarza się, że strach przejmuje nad nią kontrolę, przez co natychmiast się poddaje. Ponadto osoby spod znaku Wagi mogą mieć trudność w opanowaniu nerwów. Zdarza się, że ciężko jest im skupić się na określonym celu. Te cechy sprawiają, że praca w grupie nie jest ich mocną stroną, a z kolei działanie w pojedynkę często kończy się fiaskiem. 

Bliźnięta boją się porażki. Wolą trzymać się z boku

Ten znak zodiaku nie należy do najodważniejszych. Zodiakalne Bliźnięta nie lubią wychodzić ze swojej strefy komfortu i rzadko podejmują jakiekolwiek ryzyko. W ich przypadku strach przed porażką często jest silniejszy od chęci osiągania sukcesów, przez co sami odbierają sobie szansę na zwycięstwo. Bliźnięta najczęściej wolą trzymać się z tyłu, aby nie narażać się na osąd osób trzecich.

Dla nich wysiłek jest zbędny. Ryby nie lubią wyzwań

Ich podejście do życia często blokuje im możliwość osiągania sukcesów. Brak im zaufania do innych, co jest spowodowane niskim poziomem własnej wartości. Ponadto zodiakalne Ryby najczęściej nie należą do osób wytrwałych, co powoduje, że szybko się poddają. Jeżeli coś wydaje się trudne, wolą się za to nie zabierać i odpuścić na samym starcie. Zdarza się, że spędzają wiele godzin na myśleniu o idealnej przyszłości, jednak strach i zniechęcenie sprawiają, że wszystko zostaje w ich głowie. W życiu realnym najczęściej wybierają bezpieczną i łatwą drogę, pozbawioną ryzyka.

Więcej o: