Trik z tuszem do rzęs. Tiktokerka pokazała swój sposób na długie i gęste rzęsy. Różnica jest widoczna

Długie i gęste rzęsy to marzenie wielu osób. Pomocny w tym jest tusz do rzęs. Niestety nie każdy daje taki efekt, jaki jest pożądany. Tiktokerka podzieliła się swoim trikiem na osiągnięcie wymarzonego efektu. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby móc się pochwalić długimi i gęstymi rzęsami.

Nie da się ukryć, że na TikToku można znaleźć mnóstwo porad dotyczących urody, pielęgnacji, makijażu i nietypowych fryzur. Jeżeli chcesz poznać sposób na cokolwiek związanego z urodą, to z pewnością znajdziesz to na TikToku. Na dodatek są to dosyć popularne treści. Dlatego nic dziwnego, że filmik dotyczący długich i gęstych rzęs obejrzało do tej pory około 5 milionów internautów. Sprawdź, o jakim triku mowa. 

Zobacz wideo Pielęgnacja pod makijaż. Podpowiadamy, jak przygotować skórę

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Długie i gęste rzęsy. Sekret tkwi w sposobie

Wiele osób dąży do tego, aby mieć długie i gęste rzęsy. Na rynku jest wiele produktów, które mają pomagać w poroście rzęs, np. odżywki, czy olejki. Niektóre osoby decydują się na specjalistyczne zabiegi jak laminacja rzęs. Okazuje się, że istnieje prosty sposób na osiągniecie efektu za pomocą zwykłej maskary. Specjalna metoda nakładania tuszu może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Jak malować rzęsy, aby były długie i gęste? Tiktokera pokazuje sposób

Użytkowniczka TikToka - @AliAndreeaMakeup dzieli się ze swoimi obserwującymi poradami dotyczącymi makijażu. Jakiś czas temu opublikowała filmik, w którym prezentuje proste triki na malowanie rzęs. Efektem zastosowania jej sposobu są długie i gęste rzęsy. Filmik jest bardzo popularny, a pod nim znajduje się prawie 3,5 tys. komentarzy. Co należy zrobić, aby cieszyć się takim efektem? Użytkowniczka odpowiada.

Trik na długie i gęste rzęsy. Wystarczy dobrze operować szczoteczką

Na filmiku Tiktokerka pokazała dwa sposoby na malowanie rzęs. W pierwszym z nich zamykała powiekę, dotykając rzęsy szczoteczką z tuszem, dzięki temu tusz równomiernie rozprowadza się po rzęsach. Drugim trikiem zaprezentowanym przez użytkowniczkę TikToka jest specjalny obrót szczoteczki, który sprawia, że rzęsy optycznie się zagęszczają. Polega to na tym, że spora część tuszu znajduje się u nasady. Makijaż gotowy!

Więcej o: