"The Voice Senior". Zbyszek był metalowcem, wygrał popularny talent show. Zwycięzca 4. edycji

Zbyszek Zaranek wygrywa 4. edycję popularnego programu "The Voice Senior". "Metalowiec" z Wągrowca zachwycił publiczność wykonaniem utworu "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Co Zbyszek zrobi po programie? Ma już kilka planów, na co chce przeznaczyć nagrodę.

Do sióstr Szydłowskich, Barbary Parzeczewskiej i Krzysztofa Prusika dołącza Zbyszek Zaranek, czwarty zwycięzca popularnego talent show - "The Voice Senior". Zbyszek był w drużynie Maryli Rodowicz i zaskarbił sobie sympatię publiczności oraz widzów swoim głosem. Mimo że przez lata był związany głównie z cięższymi, metalowymi brzmieniami, to w programie zaskoczył interpretacjami klasycznych utworów, którym zdecydowanie daleko do hard rocka. Co Zbyszek zamierza zrobić po programie i na co przeznaczyć nagrodę? Ma już plan.

Zobacz wideo Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"The Voice Senior". Zbigniew Zaranek "Dziwny jest ten świat"

Senior z Wągrowca w programie wykonał wiele klasycznych utworów, nie tylko z polskiej sceny muzycznej. Podczas rywalizacji można było usłyszeć jego interpretację m.in. "Niech żyje bal", "Nie widzę Ciebie w swych marzeniach", czy "I'll never fall in love again". W finale zachwycił publiczność wykonaniem słynnego utworu Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". 

 

"The Voice Senior" 2023. Zbigniew Zaranek zwycięzcą 4. edycji

Zbigniew Zaranek, który był w drużynie Maryli Rodowicz, wygrał 4. edycję popularnego programu. Nagrodą zdobycia 1. miejsca jest oczywiście statuetka, a na dodatek 50 tys. zł. Wsparcie finansowe dla artystów jest ważnym elementem każdego talent show. Wokalista Zbyszek nie ukrywa, na co przeznaczy zdobyte pieniądze. Niektórych ta informacja może zaskoczyć.

Zbigniew Zaranek. Na co przeznaczy nagrodę?

Po finale w programie "The Voice Senior" Zbigniew Zaranek udzielił wywiadu dla Faktu, w którym zdradził swoje plany dotyczące wykorzystania nagrody. 

Przeznaczę na nagrania i chcę skończyć remont magicznego domku po dziadku, który jest moim rajem. Chcę samochód naprawić, z żoną gdzieś pojechać. Mam nadzieję, że będę zdrowy i będą mógł podołać wszystkim wyzwaniom. Chciałbym też wystąpić w Opolu, to legendarny festiwal, każdy wokalista o tym marzy

- opowiada na pytanie Zbigniew Zaranek, zwycięzca 4. edycji "The Voice Senior".

Więcej o: