Elaine Davidson jest rekordzistką. 56-latka ma na swoim ciele ponad 15 tysięcy kolczyków

Elaine Davidson została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa. Ta 56-letnia kobieta kocha piercing. Jej ciało zostało już ozdobione przez ponad 15 tysięcy różnych kolczyków. Kobieta wielokrotnie podkreślała, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W planach ma kolejne 5 tysięcy kolczyków.

Księga rekordów Guinnessa jest pełna zadziwiających osób, z których część wyróżnia nietypowe hobby. Zalicza się do nich Elaine Davidson. Ta 56-letnia kobieta jest wielką fanką piercingu. Jej ciało zostało przekłute już kilkanaście tysięcy razy. Nie wszystkim podoba się osiągnięcie Elaine, ale ona nie przejmuje się opinią innych.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kim jest Elaine? Oddanie pasji

Obecnie Elaine Davidson ma 56 lat. Pochodzi z Brazylii, ale obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. Zanim w pełni oddała się swojej pasji, pracowała jako pielęgniarka. Zrezygnowała jednak z wykonywania tego zawodu na rzecz swojego hobby. Elaine Davidson kochała piercing, odkąd tylko pamięta. Przekłuwanie ciała jest dla niej niesamowicie fascynujące i aż uzależniające.

Początek pasji. Kolczyki ma wszędzie

Po raz pierwszy na piercing Elaine Davidson zdecydowała się w 1997 roku. Tak bardzo spodobał się jej ten kolczyk, że jeszcze przed wyjściem z gabinetu, planowała kolejne zabieg. W 2000 roku 56-letnia kobieta została ogłoszona rekordzistką Guinnessa po raz pierwszy. Zaledwie 3 lata zajęło jej ozdobienie ciała aż 462 kolczykami. Niemal wszystkie części ciała kobiety pokryte są ozdobami. Urzędnik, który odnotował rekord, naliczył w tamtym czasie 192 elementy na twarzy. Obecnie na ciele Elaine znajduje się ponad 15 tysięcy kolczyków, z czego 3,5 tysiąca jest na jej narządach płciowych. Waga wszystkich ozdób plasuje się na ponad 3 kilogramy.

 

15 tysięcy, a to nie koniec. Plany Elaine

Nie jest trudno stwierdzić, że wygląd 56-letniej kobiety nie wszystkim przypadł do gustu. Jednak Elaine Davidson stara się nie przejmować opinią innych. Ma nadzieje, że najbliższym czasie uda się jej pobić kolejny rekord i przekroczyć liczbę 20 tysięcy kolczyków. Jak sama podkreśla, jest to jej marzenie.

 
Więcej o: