Po co nakładać olejek rycynowy na rzęsy? O takim efekcie marzy każdy! Zaoszczędzisz nawet 400 zł

Jak dbać o rzęsy w domu? W łatwy sposób wykonasz zabieg, który optycznie zwiększy ich objętość. Sposób na gęste i zdrowe rzęsy nie musi kosztować dużo. Wystarczy olejek rycynowy, który kupisz w aptece. Podpowiadamy, jak go nałożyć żeby uzyskać efekt "wow".

W ostatnich latach swój renesans w pielęgnacji domowymi sposobami przechodzi olejek rycynowy. To właśnie on ma niesamowite właściwości, które jeszcze przez wiele osób nie zostały odkryte. Olejek rycynowy na rzęsy? Oczywiście, że tak! Poznaj, jak możesz odmienić swoje rzęsy prostymi trikami.

Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patenty na plamy z tuszu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Olejek rycynowy na rzęsy sprawi, że w mig zwiększą objętoość. Nałóż tylko odrobinę

Olejek rycynowy na rzęsy to ich wzmocnienie i nawilżenie, a to właśnie to jest najważniejsze przy- początkowej przygody z pielęgnacją rzęs w zaciszu domowym. Nakładając olejek rycynowy na rzęsy, użyj palców lub starej, lecz wyczyszczonej szczoteczki po tuszu. Produkt najlepiej nakładać tuż przed snem, dzięki czemu zmniejszysz ryzyko np. przypadkowego dotknięcia oka. Przed zastosowaniem skontaktuj się ze specjalistą.

Jakie działanie ma olejek rycynowy? Stosuj go regularnie, a zobaczysz różnicę

Olejek rycynowy to świetny produkt, który potrafi dobrze wzmocnić i nawilżyć rzęsy. Jakie główne działania ma olejek rycynowy i dlaczego warto go stosować? 

  • Olejek rycynowy pobudza cebulki do wzrostu.
  • Olejek rycynowy wzmacnia i nawilża rzęsy przy regularnym stosowaniu.
  • Mając jasne rzęsy, stosując olejek rycynowy, możesz zauważyć, że z czasem ściemnieją.
  • Produkt ten działa również zmiękczająco na rzęsy, co sprawia, że stają się miłe i miękkie w dotyku.

Olejek rycynowy — zastosowanie w pielęgnacji

Olejek rycynowy znajduje swoje zastosowanie w szeroko rozumianej pielęgnacji. Na co i gdzie można używać olejku rycynowego? Produkt ten świetnie sprawdzi się na włosy, skórę, rzęsy, brwi czy paznokcie. Olejek wzmacnia, odżywia i nawilża, właśnie dlatego ma tak duże zastosowanie w domowej pielęgnacji całego ciała.

Pamiętaj, aby zanim zastosujesz jeden z powyższych sposobów skonsultować to np. z alergologiem. W przypadku każdego rodzaju skóry nawet naturalny środek może zadziałać inaczej.

Więcej o: