"The Voice Kids". Kolejna edycja przynosi wiele niespodzianek. Tego jeszcze w programie nie było

Już niedługo na antenie Telewizji Polskiej będzie można obejrzeć kolejną edycję popularnego programu "The Voice Kids". Jednam tym razem ze zmienionymi zasadami. Twórcy talent show przygotowali wiele niespodzianek. Tego w polskiej wersji programu jeszcze nie było.

W Polsce istnieje wiele programów, które wyłapują talenty spośród ludzi. Jednym z popularnych talent show jest "The Voice Kids". Oprócz niej w Telewizji Polskiej można obejrzeć "The Voice of Poland" oraz "The Voice Senior". Jednak to w wersji z występującymi dziećmi czeka widzów, a przede wszystkim uczestników sporo niespodzianek i zmian. Tego jeszcze w programie nie było. Sprawdź, jakie nowości będą w nowej edycji "The Voice Kids".

Zobacz wideo Ukraińska dziewczynka śpiewa w schronie. Wzruszające nagranie z Kijowa

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"The Voice Kids" 2023. Już niedługo w telewizji

Kolejna edycja popularnego talent show rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. Pierwszy odcinek z serii przesłuchań w ciemno będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę 25 lutego, niezmiennie na antenie 2 programu Telewizji Polskiej od godziny 20. To już szósta edycja wyłaniania najlepszych głosów wśród dzieci i młodzieży. Wśród zwyciężczyń poprzednich edycji znajdują się: Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James. Kto dołączy do najlepszych głosów w Polsce? Za kilka tygodni poznamy wygranych. 

Przesłuchania w ciemno. Więcej odcinków, ci sami jurorzy

Pierwszą zmianą, którą zapowiadają twórcy programu, jest zwiększenie ilości odcinków. Do tej pory emitowano pięć odcinków przedstawiające uczestników w przesłuchaniach w ciemno, którzy próbowali dostać się do dalszej rywalizacji. Szósta edycja "The Voice Kids" przedstawi zmagania dzieci na scenie podczas pierwszego etapu aż w sześciu odcinkach. Oceniać występy młodych wokalistów będzie niezmieniony zespół trenerów: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. To nie koniec zmian.

Niespodzianka dla uczestników. Nagroda pieniężna nie tylko dla pierwszego miejsca

Do tej pory tylko osoba, która zajęła pierwsze miejsce, otrzymywała statuetkę i nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. zł. Jednak szósta edycja "The Voice Kids" zmienia reguły gry. W nadchodzącym programie nagroda pieniężna zostanie przyznana również osobom, które zajmą drugie (30 tys. zł) i trzecie miejsce (20 tys. zł). Tego w popularnym talent show w Polsce jeszcze nie było!

Więcej o: