Próbowała ostrzyc swojego psa. Tego się nie spodziewała! Nagranie bije rekordy popularności

Psy to zwierzęta, które często wybierane są jako domowe pupile. Posiadając psa, należy zapewnić mu odpowiednie warunki do życia oraz należy o niego odpowiednio zadbać. Ten, kto psa posiada, wie jak trudno czasami jest go ostrzyc. Poznaj historię golden retrievera, który zrobił furorę na TikToku.

Nie każdy pies lubi zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w domu przez właścicieli, jak i te wykonywane w profesjonalnych salonach SPA dla psów. Oczywiście zdarzają się czworonogi, dla których nie jest to w ogóle problemem, jednak ten pies z TikToka ewidentnie nie lubi takich czynności. Poznaj golden retrivera, który zrobił furorę na TikToku.

Zobacz wideo Ekspertka: Niewiele osób pyta, jakie wilki tak naprawdę są

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Golden retriver na Tik Toku. Ten pies stał się hitem

Na jednej z najpopularniejszych platform do publikowania krótkich materiałów wideo, pewna użytkowniczka, a dokładnie nannersthegoldie publikuje filmiki ze swojego życia, jak i z życia swojego psa. TikTokerka pokazuje śmieszne zachowania, swojego golden retrivera i dzieli się wskazówkami dotyczącymi wychowania i życia z tą rasą psa. Jeden z opublikowanych filmików obejrzało prawie 40 milionów użytkowników! To właśnie ten materiał stał się hitem i sprawił, że ludzie pokochali psa TikTokerki. Na wideo kobieta próbuje samodzielnie ostrzyc psa, jednak ten swoją mimiką pokazuje, że nie jest zadowolony z zaistniałej sytuacji. Gdy tylko kobieta zbliża nożyczki do sierści psiaka, ten marszczy nosek i warczy. Zachęcamy do obejrzenia materiału poniżej.

Funkcjonariusze US Border Partol przy płocie na granicy z Meksykiem. San Diego, 21 listopada 2018 Rosjanie forsują granicę USA z Meksykiem. Wzrost aż o 4560 proc.

Kiedy obcinać pazury u psa? Na to uważaj

Jak możemy wyczytać na stronie johndog.pl pazury psów należy obcinać dość regularnie, najczęściej robi się to raz na tydzień lub raz na dwa-trzy tygodnie. Wszystko zależy od rasy psa i od tego, jak szybko rosną mu paznokcie. Jeśli decydujesz się na obcinanie pazurów psa w domu, pamiętaj, aby zakończyć obcinanie, gdy w środkowej części pazura zauważysz owalny kształt.

Noworodek Kolejność urodzenia wpływa na charakter? Duże różnice między rodzeństwem

Więcej o: