Tiktokerka znalazła zaskakujący sposób na to, jak wnieść na pokład samolotu większą liczbę rzeczy

Ludzka pomysłowość nie zna granic. W szczególności, jeśli dany pomysł ma nam pozwolić oszczędzić. Klientka jednej z tanich linii lotniczych znalazła sposób, jak wnieść na pokład większą liczbę rzeczy, bez konieczności płacenia większych pieniędzy. Jej nagranie na TikToku szybko zdobyło popularność.

Przewóz bagażu podręcznego w tanich liniach lotniczych jest regulowany rygorystycznymi zasadami. W przypadku niektórych z nich podróżni nie mogą ze sobą zabrać ze sobą wyłącznie jeden niewielki plecak lub torbę o wymiarach 40 x 25 x 20 centymetrów. Przekroczenie tego może wiązać się z obowiązkową opłatą. Dlatego wiele osób próbuje obejść te przepisy.

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sposób na tani lot. Rodem z TikToka

Jedna z użytkowniczek popularnej aplikacji TikTok @cheapholidayexpert, jak sama jej nazwa wskazuje, sprawdza różnorodne sposoby na podróżowanie małym kosztem. Jednym z nich jest brak konieczności płacenia za większy bagaż podręcznych. Na początku filmu sama przyznała, że:

Nienawidzę płacić za bagaż, kiedy lecę samolotem, dlatego testuję różne sztuczki na pakowanie. A dziś mam coś szczególnie dobrego. To kamizelka wędkarska

Poza tym sprawdziła też metody z poduszką i reklamówka z ceny bezcłowej.

Sposób na tanie latanie. Zaskakujący trik 

Sztuczka Tiktokerki jest naprawdę zdumiewająca, okazuje się, że taka kamizelka może być bardzo przydatnym elementem podróży. Jej duża ilość kieszeni pozwala na zapakowanie takich rzeczy jak: powerbank, słuchawki, antyperspirant, strój kąpielowy, a nawet laptop! Po zapakowaniu dziewczyna przyznała:

Jestem pewna, że to zadziała. Nie zamierzam nawet chować tego pod kurtką. Planuję włożyć to na wierzch, ponieważ to są kieszenie, a mamy prawo do kieszeni. Prawda?

Nagranie podbija sieć. Tanie podróżowanie

Jak się okazało, kobieta miała rację. Sposób na kamizelkę wędkarską działa i bez problemu udało się jej wejść na pokład samolotu. Filmik ma już 1,5 miliona wyświetleń, prawie 160 tysięcy polubień i setki komentarzy. Co mówią komentujący?

Tyle czasu szukałem kurtki podróżnej z dużą ilością kieszeni, a rozwiązanie było tuż pod nosem
Niesamowity trik! Na pewno wypróbuję!
Więcej o: